S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
back Poradna

Mimořádná akce na produkty BEST

Využijte naší akční nabídky na vybrané produkty. Připravili jsme pro vás od 1. 9. do 22. 12. 2023 slevy až 20 % na vybrané dlažby, palisády a další betonové prvky BEST. Tak neváhejte, inspirujte se, slaďte se podzimními barvami a vybudujte zahradu či terasu přesně podle svých představ.

Nechte se inspirovat našimi články

 

Aktuální trendy betonových prvků v zahradě

Betonová dlažba je již po desetiletí nejoblíbenějším materiálem pro realizaci chodníků, příjezdových cest a teras. Hlavním důvodem jsou přednosti, ke kterým patří trvanlivost, jednoduchá pokládka i údržba. A především široký výběr rozměrů, barev i povrchových úprav. Mezi nejžádanější dlažby moderních zahrad patří velkoformátové i skladebné druhy.

Přečíst celý článek

 

Pokládku dlažby zvládnete sami

Dlažbu máte objednanou, možná už i připravenou na zahradě a nyní plánujete samotnou pokládku? V tomto blogu vám poradíme jak na to.Pokud se teprve chystáte vybírat dlažbu, máme pro vás také několik tipů, jak správně zvolit výšku i povrch. A s výběrem barvy vám skvěle pomůže aplikace BEST VISIO. Stačí si jen plochu vyfotit a v aplikaci si vybrat dlažbu, která nejlépe ladí s vaším domem.

Přečíst celý článek

 

Kde nás najdete?

Zobrazit provozovny

Nový katalog 2023

Přijďte si zdarma vyzvednout nebo stahujte v PDF
Stáhnout katalog v PDF