Mimořádná akce na produkty BEST

Využijte naší akční nabídky na vybrané produkty. Připravili jsme pro vás od 1. 9. do 22. 12. 2023 slevy až 20 % na vybrané dlažby, palisády a další betonové prvky BEST. Tak neváhejte, inspirujte se, slaďte se podzimními barvami a vybudujte zahradu či terasu přesně podle svých představ.

Nechte se inspirovat našimi články

 

Aktuální trendy betonových prvků v zahradě

Betonová dlažba je již po desetiletí nejoblíbenějším materiálem pro realizaci chodníků, příjezdových cest a teras. Hlavním důvodem jsou přednosti, ke kterým patří trvanlivost, jednoduchá pokládka i údržba. A především široký výběr rozměrů, barev i povrchových úprav. Mezi nejžádanější dlažby moderních zahrad patří velkoformátové i skladebné druhy.

Přečíst celý článek

 

Pokládku dlažby zvládnete sami

Dlažbu máte objednanou, možná už i připravenou na zahradě a nyní plánujete samotnou pokládku? V tomto blogu vám poradíme jak na to.Pokud se teprve chystáte vybírat dlažbu, máme pro vás také několik tipů, jak správně zvolit výšku i povrch. A s výběrem barvy vám skvěle pomůže aplikace BEST VISIO. Stačí si jen plochu vyfotit a v aplikaci si vybrat dlažbu, která nejlépe ladí s vaším domem.

Přečíst celý článek

 

Kde nás najdete?

Zobrazit provozovny

Nový katalog 2023

Přijďte si zdarma vyzvednout nebo stahujte v PDF
Stáhnout katalog v PDF