S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

PRVKY PRO PODZEMNÍ SÍTĚ

V této kategorii naleznete širokou škálu výrobků určených pro efektivní správu a odvádění odpadních a dešťových vod. Naše nabídka zahrnuje: kanalizační šachty, uliční vpustě, drenážní šachtice, dílce pro studny, železobetonové trouby, nádrže, odlučovače ropných látek a lapáky tuků.

Kompletní sortiment naleznete v katalogu Prvky pro podzemní sítě.
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.