S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

DLAŽBY

Dejte své terase i příjezdové cestě reprezentativní vzhled. Stačí zvolit tu pravou betonovou dlažbu. U nás si vyberete z víc než 1 000 variant, a tak snadno najdete takovou, která k vašemu domu perfektně ladí. Ať už hledáte venkovní dlažbu zámkovou, zatravňovací, terasovou nebo třeba vymývanou. Naše venkovní betonová dlažba je navíc mrazuvzdorná. I v těch nejnáročnějších podmínkách tak vydrží spoustu let. A na neustálé opravy můžete zapomenout!
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.