Šetřete čas při nakládce

Ušetřete čas strávený čekáním ve frontě na nakládku v našich závodech. Připravili jsme pro vás nový systém Time Slot Control, kde si vy nebo vaši zákazníci několika jednoduchými kroky datum a čas nakládky objednáte. Poté stačí ve zvolený čas nakládky přijet a naši kolegové s vysokozdvižnými vozíky se vám budou plně věnovat, díky čemuž ušetříte čas.

Rezervační systém

 

Rezervaci snadno provedete v těchto krocích

 

1. Úvodní přihlášení/registrace. Pokud nemáte přihlašovací údaje, nejprve se prosím zaregistrujte.
Přihlašovací údaje Vám obratem odešleme na uvedený registrační e-mail.

2. Po přihlášení vyberte v levém postranním menu výrobní závod a požadované datum nakládky. Možnost rezervovat čas je indikována takto:

  • bílá pole – volno, možnost rezervovat čas
  • šedá pole – nedostupné, již rezervovaný čas

 

3. Kliknutím na vybraný čas (začátku rezervace) se zobrazí rezervační formulář.

4. Vyplňte všechna potřebná pole a poté formulář uložte. Rezervaci vám s přihlédnutím na pracovní dobu obratem potvrdíme.

5. Hotovo – nakládka je zarezervovaná.

Důležité upozornění:

Systém rezervace času nakládky je nepovinný, a tak jej můžete, ale také nemusíte vy nebo Váš zákazník využít. Při kumulaci vozidel čekajících na nakládku však přednostně odbavíme vozidla s platnou rezervací. Děkujeme za pochopení.

 

Co se stane, když:

 

Nebudu mít rezervované časové okno?
Pokud vozidlo dorazí bez rezervace a na závodě bude v tu chvíli volno, vozidlo odbavíme. Pokud ne, vozidlu přidělíme nejbližší volné časové okno. Bude-li to vyžadovat provozní situace, řidiče požádáme, aby závod opustil a přijel v rezervovaný čas.

Budu mít rezervované časové okno, ale řidič přijede později nebo před koncem časového okna?
Rezervace zůstává platná 15 minut po jejím začátku. Nestihne-li vozidlo dorazit k nakládce v rámci tohoto limitu, uvolníme okno dalším čekajícím vozidlům. Informuje-li nás řidič nebo dispečer telefonicky dopředu o tom, že vozidlo nestihne dorazit na rezervovaný čas, pokusíme se v rámci aktuální provozní situace na závodě najít jiné řešení.

Budu mít rezervované časové okno, ale vozidlo dorazí dříve?
Pokud bude v tu chvíli volné okno, vozidlo odbavíme. Pokud ne, budeme se vozidlu věnovat v rezervovaný čas. Bude-li to vyžadovat provozní situace, řidiče požádáme, aby závod opustil a přijel v rezervovaný čas.

Budu mít rezervované časové okno a řidič nepřijede vůbec?
Viz bod 2.

Budu chtít poslat nutně auto, ale už nebude volné časové okno v pracovní době?
Ozvěte se nám a my se pokusíme v rámci aktuální provozní situace najít řešení.