S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
back Poradna

Rozkvetlé jaro s BESTEM

Kdo by nechtěl mít dokonalou zahradu přesně podle svých představ? S betonovými prvky se teď můžete pustit do jarních úprav a vybudovat si doma prostor, na kterém bude radost trávit čas s rodinou nebo přáteli po celý rok. Připravili jsme pro vás speciální jarní akci se slevami až 15 % na více než 100 dlažeb, palisád a dalších produktů. Akce platí na objednávky přijaté od 1. 4. do 31. 5. 2023.

Novinka BEST TRIVIO

Moderní venkovní dlažba BEST TRIVIO se skvěle hodí k rodinným domům ale i do okolí administrativních budov. Barevné provedení colormix, které prolíná několik odstínů barev, dodává dlažbě specifický vzhled a zvyšuje možnosti jejího využití. Můžete ji sladit hned s několika různými barvami. Je vyráběna z vysoce pevnostního betonu ve dvou výškách – 6 cm (vhodná pro pochozí plochy a občasný přejezd aut) a 8 cm (vhodná pro pojezdové plochy).

Při pokládce se kombinují tři kameny různých rozměrů, díky kterým snadno vytvoříte různé varianty skladeb. S výběrem nebo výpočtem vám rádi pomůžeme.
 

Přečtěte si, které produkty jsou pro vás ty pravé

 

Aktuální trendy betonových prvků v zahradě

Betonová dlažba je již po desetiletí nejoblíbenějším materiálem pro realizaci chodníků, příjezdových cest a teras. Hlavním důvodem jsou přednosti, ke kterým patří trvanlivost, jednoduchá pokládka i údržba. A především široký výběr rozměrů, barev i povrchových úprav.

Přečíst celý článek

 

Víte, jak zkombinovat různé betonové dlažby?

Chcete, aby byl prostor kolem vašeho domu upravený a zároveň příjemně zapadal do konceptu celé zahrady? Poradíme vám, jak vybrat dlažby, obrubníky, ploty nebo schodišťové prvky tak, abyste co nejlépe dokázali sladit různé barvy i textury.

Přečíst celý článek

 

Kde nás najdete?

Zobrazit provozovny

Nový katalog 2023

Přijďte si zdarma vyzvednout nebo stahujte v PDF
Stáhnout katalog v PDF