S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
back Poradna

Pro pohodu na vaší zahradě dlažba BEST

 
 

Česká firma s dlouhou tradicí

Jsme tu pro vás více než 30 let a za tu dobu jsme náš sortiment rozšířili z pouhých pěti výrobků na tisíce variant dlažeb, plotů, obrubníků, palisád a dalších betonových prvků.

Naleznou široké využití, od venkovských chalup přes historická centra měst po futuristické novostavby. Naše betonové prvky jsou naprosto bezpečné, mají protiskluzovou úpravu, a díky hloubkovému ošetření proti znečištění se navíc velmi snadno udržují.

Stoprocentní kvalita

Za kvalitou svých výrobků si stojíme. Jsme držiteli mnoha certifikátů od prestižních českých i německých laboratoří. (např. Česká kvalita, Osvědčeno pro stavbu, Zlatý certifikát, certifikáty TZÚS či centra AdMaS)

Udržitelnost a podpora ekologie

Využíváme ekologicky šetrné výrobní procesy a vyrábíme betonové prvky, které podporují přírodní principy, jako je např. přirozený koloběh vody.

Najděte nejbližší prodejce dlažby BEST

Výrobky BEST máte vždy po ruce – od Aše až po Jablunkov a od Rumburku po Břeclav. Kromě 7 vzorkoven je najdete i ve více než 700 stavebninách a partnerských prodejnách BEST. Stačí se podívat na mapu a vybrat tu nejbližší.

Aby bylo vyhledávání ještě jednodušší, zadejte do vyhledávání jméno města nebo jeho PSČ. Anebo výběr omezte jen na konkrétní typ prodejce. Hravě tak najdete tu nejbližší podnikovou nebo partnerskou prodejnu.