BEST - LINEA POLOMĚR 0,5 VNĚJŠÍ KARAMELOVÁ

Doplňující prvek k univerzálnímu obrubníku BEST – LINEA je tento obloukový obrubník. Pomůže Vám vyřešit elegantně zaoblené plochy. Obloukový obrubník vyrábíme ve dvou poloměrech 1 nebo 0,5m. Vybírat můžete ze stejných barev jako u ostatních prvků řady BEST – LINEA a barevně se přizpůsobí jakékoliv vybrané dlažbě.

Další parametry: BARVA: KARAMELOVÁ
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 25 cm

Zadejte množství
ks

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za ks:
542,10 Kč/ks vč. DPH (448,00 Kč/ks bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Betonové zahradní obrubníky BEST – LINEA jsou z vibrolisovaného betonu a vyrábíme je dvouvrstvou technologií. Právě optimální poměr vrchní pohledové a spodní jádrové vrstvy betonu zaručuje mimo jiné:

  • vysokou pevnost,
  • mrazuvzdornost a odolnost proti působení vody i chemických rozmrazovacích látek,
    • využití pro veškeré parkové a zahradní úpravy nebo například na chodníky u rodinných domů.

Rovné hrany obrubníků BEST – LINEA působí jednoduchým a moderním dojmem a hodí se k dlažbě výšky 6 i 8 cm. S tímto zahradním prvkem vytvoříte obruby terasy, chodníku i příjezdové cesty, navíc vyřešíte i mírné převýšení terénu.

Obrubník je nepostradatelným prvkem pro zpevněnou plochu. I když obrubník musí být zabetonovaný dřív, než pokládáte dlažbu, doporučujeme si vybranou skladbu kamenů vyskládat nasucho a podle toho zvolit správné umístění obrubníku. Zamezíte tím zbytečné dořezávání dlažby. Pokládka těchto obrubníků se provádí na sraz.

U všech obrubníků BEST – LINEA se můžete spolehnout také na maximální pevnost a odolnost. Spolehlivě tak udrží dlažbu na místě i desítky let. A podobně jako další venkovní betonové výrobky BEST jsou mrazuvzdorné a ošetřené systémem QSAVE, který zvýrazňuje barvy a usnadňuje jejich údržbu. Vaše chodníky tak budou vždy vypadat perfektně.

název

skladebné rozměry množství hmotnost počet do kruhu poznámka
  mm ks kg ks  
  výška délka vnějšího oblouku šířka vrstva paleta ks paleta    
BEST - LINEA
R0,5 vnější
250 780 80 9 18 35,0 630 4 vnější poloměr 500 mm

Mohlo by vás zajímat