BEST - KROSO ČERVENÁ

Vegetační dlažba s mírně zvlněným povrchem BEST – KROSO je vyráběna ve výšce 80 mm a proto se hodí nejen na chodníky, ale i příjezdové cesty nebo parkoviště. Uplatnění nalezne u rodinných domů i na veřejných prostranstvích. 

 

Další parametry: BARVA: ČERVENÁ
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 8 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
701,80 Kč/m² vč. DPH (580,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Tradiční venkovní dlažba BEST – KROSO se vyrábí ve výšce 80 mm a proto ji můžete použít na chodníky i příjezdové cesty nebo parkovací stání pro auto. Výhodou zatravňovací dlažby je zajištění zpevněné plochy a zároveň zachování přirozeného odtoku vody.  

Dlažba je vyrobena z vysoce pevnostního vibrolisovaného betonu, kde optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zajišťuje maximální užitné vlastnosti dlažby. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná povětrnostním podmínkám. Neublíží jí ani voda, ani chemické rozmrazovací látky.

Dlažba je po dvou stranách opatřena distančními nálitky, které vytváří pravidelné 30 mm široké spáry mezi jednotlivými dlaždicemi.  Spáry je možné vysypat zeminou smíchanou s travním semenem, podíl zeleně činí 27,9 % plochy. Nezapomínejte ale na časté zalévání především v suchém a slunném počasí. Pokud se chcete zalévání vyhnout, můžete spáry vysypat drobnějším kamenivem. Tato varianta vypadá velmi pěkně a zároveň má vyšší vsakovací schopnost.

název skladebné rozměry počet množství hmotnost spotřeba poznámka
  mm ks/vrstva kg ks/m²  
  výška délka šířka   vrstva paleta vrstva paleta    
BEST - KROSO 80 210 140 25 1,02 10,20 139 1390 24,51 1 paleta = 10 vrstev,
distanční nálisky 30 mm
BEST - KROSO (plocha včetně zatravněné části) 80 240 170

Mohlo by vás zajímat