S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - STONE V COLORMIX BRILANT

Nádhernou zahradu vytvoříte díky plotovým prvkům BEST – STONE. Tato řada 13 dílců, které můžete libovolně kombinovat, vám pomůže vyřešit jakoukoliv zídku. Mimořádná štípaná struktura navozuje dojem přirozenosti a perfektně ladí se stejnojmennými palisádami nebo schody. BEST – STONE je ucelená řada, která promění vaši zahradu v místo, kde se vám bude opravdu líbit.

Vybírat můžete ze 4 barev. Záleží jen na vás, zda ladíte zahradu do studenějšího odstínu colormix brilant, kde dochází k prolínání tmavých a světlých odstínů šedé barvy. Nebo si přejete teplejší tóny? Pak vyberte barvu colormix sand, do které pečlivě promícháváme pískovcovou a karamelovou barvu. Nově jsem do nabídky přidali i jednobarevné varianty v přírodní nebo karamelové barvě.    

Štípaná betonová řada BEST – STONE je vyráběna moderní technologií a z prvotřídních vstupních surovin. Vyrábíme pro vás kvalitní, pevné, odolné a mrazuvzdorné výrobky. Zaručíme se za to po dobu 20 let.

down Více informací
BARVA:
COLORMIX BRILANT
POVRCH:
OSTAŘENÝ ŠTÍPANÝ
VÝŠKA:
16 cm
Cena za ks:
256,00 Kč/ks bez DPH
309,80 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

13 tvarově různých prvků se skládá z průběžných, koncových a sloupkových modulů, ve výšce 160 mm nebo 80 mm. Můžete kombinovat různé délky i výšky, výsledek je vždy originální.

BEST – STONE I-III … průběžný prvek vysoký 160 mm a štípaný ze 2 stran

BEST – STONE IV-VII … koncový prvek vysoký 160 mm a štípaný ze 3 stran

BEST – STONE VIII-IX … průběžný prvek vysoký 80 mm a štípaný ze 2 stran

BEST – STONE X-XIII … koncový prvek vysoký 80 mm a štípaný ze 3 stran   

Plotové prvky BEST – STONE jsou plné, nebetonují se, pouze se umístí na betonový základ a jednotlivé kusy se kladou do cementové malty a dále pak na stavební lepidlo. Volně stojící zeď můžete postavit až do výšky 1,5m (více najdete v návodech na použití).

Betonové tvarovky BEST – STONE jsou elegantní, moderní, maximálně pevné, mrazuvzdorné a ošetřené systémem QSAVE, který je chrání před znečištěním. Zídku z prvků BEST – STONE vám bude po dlouhou dobu závidět každý soused.

název skladebné rozměry počet množství hmotnost poznámka
  mm ks/m2 ks kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta ks paleta  
BEST - STONE V 160 400 220 - 12 60 36 2160 koncový prvek, štípaný ze 3 stran

 

CERTIFIKÁT 060-047874 Plotové a zdicí prvky ČSN EM 771-3+A1
196 kB PDF
Stavba z prvků BEST - STONE
365 kB PDF
Osvědčení pro stavbu BEST plotové a zdicí prvky 771-3+A1
228 kB PDF
Technický list BEST - STONE
819 kB PDF
prohlášení o vlastnostech č. 005-771-3 BEST 771-3 PLOTOVÉ PRVKY STONE
138 kB PDF
Technical datasheet BEST - STONE EN
1,1 MB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Návod na použití
PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.