BEST - SOLITERA COLORMIX BRILANT

NA ZBOŽÍ V AKCI
Sleva 20%

Pro všechny obdivovatele přírodních materiálů představuje tato betonová dlažba vhodnou alternativu. Svým nepravidelným tvarem a jemně nerovnými hranami dokonale imituje kameny. Výhodou oproti přírodnímu kameni je výběr barev, přirozeně tak sladíte chodník s fasádou. 

Další parametry: BARVA: COLORMIX BRILANT
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 8 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
752,10 Kč/m² vč. DPH (621,60 Kč/m² bez DPH)
původně: 940,20 Kč/m²
Nejnižší cena v době 30 dnů před slevou byla 940,20 Kč/m² vč. DPH.
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Dlažba vhodná pro pojezdové i pochozí plochy, ideální pro nádvoří vesnických stavení. V balení jsou dva druhy kamenů, které se při pokládce doplňují a vytváření nepravidelný vzhled plochy. Kameny nelze dodávat jednotlivě, nejmenší možné množství odběru je 1 vrstva, kde je celkem 12 kusů. Spáry, které jsou vytvořeny formou, stejně tak i spáry, které vzniknou mezi jednotlivými kameny, se vyplňují drobným kamenivem frakce 2-5 mm.

Dlažba je ošetřena systémem QSAVE proti nasákavosti a znečištění. Optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zaručí, že dlažba je odolná vůči obrusu a chemickým rozmrazovacím látkám, odolá vodě i nevlídnému počasí. Jako ostatní dlažby BEST je mrazuvzdorná a se zárukou kvality 20 let.  

název skladebné rozměry (mm) počet množství (m²) hmotnost (kg) množství při tonáži auta
24 t
výška délka šířka ks/vrstva vrstva paleta vrstva paleta ks palet
BEST - SOLITERA 80 nepravidelný rozměr
cca 364 x 269
12 0,73 6,57 150 1350 17 111,69

Mohlo by vás zajímat