BEST - STONE I COLORMIX BRILANT

Nádhernou zahradu vytvoříte díky plotovým prvkům BEST – STONE. Tato řada 13 dílců, které můžete libovolně kombinovat, vám pomůže vyřešit opěrnou či dělicí zídku. Mimořádná štípaná struktura navozuje dojem přirozenosti a perfektně ladí se stejnojmennými palisádami nebo schody. BEST – STONE je ucelená řada, která promění vaši zahradu v místo, kde se vám bude opravdu líbit.

Vybírat můžete ze dvou barev. Záleží jen na vás, zda ladíte zahradu do studenějšího odstínu colormix brilant, kde dochází k prolínání tmavých a světlých odstínů šedé barvy. Nebo si přejete teplejší tóny? Pak vyberte barvu colormix sand, do které pečlivě promícháváme pískovcovou a karamelovou barvu.    

Štípaná betonová řada BEST – STONE je vyráběna moderní technologií a z prvotřídních vstupních surovin. Vyrábíme pro vás kvalitní, pevné, odolné a mrazuvzdorné výrobky. Zaručíme se za to po dobu 20 let.

Další parametry: BARVA: COLORMIX BRILANT
POVRCH: OSTAŘENÝ ŠTÍPANÝ
VÝŠKA: 16 cm

Zadejte množství
ks

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za ks:
216,60 Kč/ks vč. DPH (179,00 Kč/ks bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

13 tvarově různých prvků se skládá z průběžných a koncových, ve výšce 160 mm nebo 80 mm. Můžete kombinovat různé délky i výšky, výsledek je vždy originální.

BEST – STONE I-III … průběžný prvek vysoký 160 mm a štípaný ze 2 stran

BEST – STONE IV-VII … koncový prvek vysoký 160 mm a štípaný ze 3 stran

BEST – STONE VIII-IX … průběžný prvek vysoký 80 mm a štípaný ze 2 stran

BEST – STONE X-XIII … koncový prvek vysoký 80 mm a štípaný ze 3 stran   

Plotové prvky BEST – STONE jsou plné, nebetonují se, pouze se umístí na betonový základ a jednotlivé kusy se kladou do cementové malty a dále pak na stavební lepidlo. Volně stojící zeď můžete postavit až do výšky 1,5m. Pokud vytváříte opěrnou zídku, nezapomeňte vše správně odizolovat (více najdete v návodech na použití).

Betonové tvarovky BEST – STONE jsou elegantní, moderní, maximálně pevné, mrazuvzdorné a ošetřené systémem QSAVE, který je chrání před znečištěním. Zídku z prvků BEST – STONE vám bude po dlouhou dobu závidět každý soused.

název skladebné rozměry počet množství hmotnost poznámka
  mm ks/m2 ks kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta ks paleta  
BEST - STONE I 160 1000 220 6,25 4 20 90 1800 průběžný prvek, štípaný ze 2 stran

 

Mohlo by vás zajímat