S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - LINEA POLOMĚR 1 VNĚJŠÍ KARAMELOVÁ

Doplňující prvek k univerzálnímu obrubníku BEST – LINEA je tento obloukový obrubník. Pomůže Vám vyřešit elegantně zaoblené plochy. Obloukový obrubník vyrábíme ve dvou poloměrech 1 nebo 0,5m. Vybírat můžete ze stejných barev jako u ostatních prvků řady BEST – LINEA a barevně se přizpůsobí jakékoliv vybrané dlažbě.

down Více informací
BARVA:
KARAMELOVÁ
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
25 cm
Cena za ks:
448,00 Kč/ks bez DPH
542,10 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Betonové zahradní obrubníky BEST – LINEA jsou z vibrolisovaného betonu a vyrábíme je dvouvrstvou technologií. Právě optimální poměr vrchní pohledové a spodní jádrové vrstvy betonu zaručuje mimo jiné:

  • vysokou pevnost,
  • mrazuvzdornost a odolnost proti působení vody i chemických rozmrazovacích látek,
    • využití pro veškeré parkové a zahradní úpravy nebo například na chodníky u rodinných domů.

Rovné hrany obrubníků BEST – LINEA působí jednoduchým a moderním dojmem a hodí se k dlažbě výšky 6 i 8 cm. S tímto zahradním prvkem vytvoříte obruby terasy, chodníku i příjezdové cesty, navíc vyřešíte i mírné převýšení terénu.

Obrubník je nepostradatelným prvkem pro zpevněnou plochu. I když obrubník musí být zabetonovaný dřív, než pokládáte dlažbu, doporučujeme si vybranou skladbu kamenů vyskládat nasucho a podle toho zvolit správné umístění obrubníku. Zamezíte tím zbytečné dořezávání dlažby. Pokládka těchto obrubníků se provádí na sraz.

U všech obrubníků BEST – LINEA se můžete spolehnout také na maximální pevnost a odolnost. Spolehlivě tak udrží dlažbu na místě i desítky let. A podobně jako další venkovní betonové výrobky BEST jsou mrazuvzdorné a ošetřené systémem QSAVE, který zvýrazňuje barvy a usnadňuje jejich údržbu. Vaše chodníky tak budou vždy vypadat perfektně.

název skladebné rozměry množství hmotnost počet do kruhu poznámka
  mm ks kg ks  
  výška délka vnějšího oblouku šířka vrstva paleta ks paleta    
BEST - LINEA
R1 vnější
250 780 80 9 18 38,0 684 8 vnější poloměr 1000 mm
CERTIFIKÁT 060-049529_R1 Obrubníky ČSN EN 1340
201 kB PDF
Technical datasheet BEST - LINEA EN
684 kB PDF
Osvědčení pro stavbu BEST obrubníky 1340
215 kB PDF
Technický list BEST - LINEA
706 kB PDF
prohlášení o vlastnostech č. 001-1340 BEST 1340 BETONOVÝ OBRUBNÍK
66 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Návod na použití
PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.