S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - DNO DO VARIA

Potřebujete vytvořit betonou protihlukovou nebo opěrnou zeď a nechcete se dívat na holý beton? Pak si plotové prvky BEST - VARIO doplňte plastovými dny a do vzniklého prostoru zasázejte rostliny. Zeď bude nadále funkční a přitom krásná a plná života.

down Více informací
Cena za ks:
34,00 Kč/ks bez DPH
41,10 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Plastová dna vyrobéná přímo pro betonové prvky BEST - VARIO jsou jednoduchým doplňkem, který Vám vytvoří plot či opěrnou zeď plnou květin.

Pro doplnění prvku BEST - VARIO potřebujete 2 kusy plastových den, které vložíte do spodní části tvarovky a následně vysypete zeminou a osadíte rostlinami.

 

Technický list BEST - VARIO
735 kB PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.