S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
Soutěžte s námi na sociálních sítích
Soutěžte s námi na sociálních sítích
Letní soutěže jsou v plném proudu, tak se přidejte :)
Krásný a funkční plot včetně ucelené řady doplňků
Představujeme vám komplexní řešení vchodového systému LIBERTY
Nezapomínáme na děti!
Den dětí je skvělá příležitost, jak společně strávit krásné chvíle a vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky.

Inspirujte se při výběru dlažby

Než se pustíte do výběru nebo pokládky dlažby, podívejte se, co můžete s výrobky BEST vytvořit. Najdete je nejen na stovkách zahrad a teras, ale například i na letišti v Praze – Ruzyni. Třeba vás naše galerie inspiruje.

Rady, tipy a návody

Vždy pro vás chceme udělat maximum. Bez ohledu na to, jestli za námi přijdete do některé z vzorkoven nebo nás navštívíte „jen” on-line. Proto i v našem internetovém zákaznickém servisu BEST najdete spoustu tipů, rad a návodů, které vám pomůžou před nákupem i po něm.
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.

Proč si vybrat nás?

Od počátků jsme tu s vámi a hlavně pro vás. A snažíme se, abyste to poznali na kvalitě našeho zboží i služeb. I díky vám jsme totiž za dobu své existence mohli náš sortiment postupně rozšířit z 5 výrobků na víc než 4 000 variant dlažby, palisád nebo betonových tvarovek. A stali se jedničkou na trhu s betonovou dlažbou a betonovými stavebními prvky pro venkovní a zahradní architekturu.
Dlažba na pořád
Záruka 20 let na všechny BEST výrobky
30+ let
Na českém trhu jsme od roku 1990
8 závodů
Největší venkovní a vnitřní vzorkovny
EKO výroba
Ekologicky šetrná výroba je u nás samozřejmostí.
400+ zaměstnanců
Silný tým odhodláných odborníků