S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 

S BESTEM se nespálíte!

Léto se blíží a s ním se prodlužuje i čas trávený venku. Proto jsme se rozhodli vám v květnu při nákupu betonové dlažby BEST TERASOVÁ dát opalovací krém zcela zdarma.

BEST TERASOVÉ DLAŽBY jsou multifunkční a praktické. Díky různým způsobům pokládky jsou vhodné na zahradu, balkón, střešní terasu i k bazénu. Vyznačují se vysokou pevností, mrazuvzdorností a odolností proti působení vody a chemických rozmrazovacích látek. Navíc jsou impregnované, tudíž lehce omyvatelné. Vyberte si z nepřeberného množství kombinací barev i povrchů a vytvořte si místo přesně podle vašich představ.

Akce platí při nákupu nad 15 m², a to od 1. do 31. 5. 2024 (s vývozem do konce června), nebo do vyprodání zásob.

Proč právě BEST?

Česká firma s dlouhou tradicí

Jsme tu pro vás více než 30 let a za tu dobu jsme náš sortiment rozšířili z pouhých pěti výrobků na tisíce variant dlažeb, plotů, obrubníků, palisád a dalších betonových prvků.

Naleznou široké využití, od venkovských chalup přes historická centra měst po futuristické novostavby. Naše betonové prvky jsou naprosto bezpečné, mají protiskluzovou úpravu, a díky hloubkovému ošetření proti znečištění se navíc velmi snadno udržují.

Ilustrační foto

Stoprocentní kvalita

Za kvalitou svých výrobků si stojíme. Jsme držiteli mnoha certifikátů od prestižních českých i německých laboratoří. (např. Česká kvalita, Osvědčeno pro stavbu, Zlatý certifikát, certifikáty TZÚS či centra AdMaS)

Česká kvalita
Osvědčeno pro stavbu
ZÚS
AdMaS

Udržitelnost a podpora ekologie

Využíváme ekologicky šetrné výrobní procesy a vyrábíme betonové prvky, které podporují přírodní principy, jako je např. přirozený koloběh vody.

BESTsellery

Najděte nejbližší prodejce dlažby BEST

Výrobky BEST máte vždy po ruce – od Aše až po Jablunkov a od Rumburku po Břeclav. Kromě 7 vzorkoven je najdete i ve více než 700 stavebninách a partnerských prodejnách BEST. Stačí se podívat na mapu a vybrat tu nejbližší.

Aby bylo vyhledávání ještě jednodušší, zadejte do vyhledávání jméno města nebo jeho PSČ. Anebo výběr omezte jen na konkrétní typ prodejce. Hravě tak najdete tu nejbližší podnikovou nebo partnerskou prodejnu.

Inspirujte se při výběru dlažby

Než se pustíte do výběru nebo pokládky dlažby, podívejte se, co můžete s výrobky BEST vytvořit. Najdete je nejen na stovkách zahrad a teras, ale například i na letišti v Praze – Ruzyni. Třeba vás naše galerie inspiruje.

← předchozí článek
Nenašli jste odpověď? Poradíme Vám
následující článek →
Všechny články v kategorii Rady a Tipy

Další podobné články