S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
back Aktuality

Podporujeme dobré věci

Organizaci Ryzáček se podařilo zrealizovat dlouholetý sen, vybudovat pergolu, a to nejen ledajakou, ale opravdu poctivou krásnou pergolu, která již slouží svému účelu a poskytuje své zázemí klientům i rodičům klientů. A aby pergola byla opravdu stabilní, bylo zapotřebí vytvořit i kvalitní zpevněnou plochu a jak jinak než z výrobků BEST.  

Pro dosažení elegantního vzhledu jsme zvolili obrubník BEST PARKAN v barvě karamelové, která výborně doplňuje přirozený vzhled dřeva. Pro vytvoření rovné, bezpečné a pohodlné plochy jsme zvolili moderní dlažbu BEST BELISIMA. Dlažba je vybavena minifazetou, což vytváří hladký povrch s minimálními mezerami mezi dlažebními kostkami. Barevně jsme vybrali odstín colormix etna, který perfektně ladí s barvou pergoly a dokonale ladí s okolním prostředím.

 

 Svoji premieru si pergola zažila hned první zářijový týden při intenzivním týdnu hipoterapie. Více o organizaci zjistíte zde.

Jsme rádi, že můžeme pomáhat.