Bez velkoformátové dlažby BEST se moderní architektura neobejde

Velké formáty betonové dlažbě sluší. Vypadají nadčasově, jednoduše a vždy elegantně. Ať už vyberete hladký nebo otryskaný povrch, neuděláte chybu. Velkoformátová dlažba od společnosti BEST je vysoce kvalitní, mrazuvzdorná, protiskluzová a díky speciálním příměsím zaručuje i snadnou údržbu.

Velké formáty venkovní betonové dlažby mají výhodu i při pokládce. Práce rychle přibývá ☺️ a pokud se obáváte velké hmotnosti, doporučíme vám speciální stroje na snadnou manipulaci a další chytré pomůcky jako jsou terče nebo spárovací křížky.

Dlažba na terasu i pro příjezdovou cestu

I velkoformátovou dlažbu vybírejte podle místa určení. Např. dlažbu BEST – GIGANTICKÁ použijete téměř kdekoliv. V nabídce jsou rozměry v rozsahu 30x60 cm až 120x100 cm. S plochou roste i výška, proto se nemusíte bát přejíždět dlažbu autem.

Pokud však chcete vydláždit jen terasu nebo okolí bazénu, pak vám postačí i zahradní dlažba s výškou 6 cm nebo dokonce 4 cm. I s touto výškou vám společnost BEST nabízí velké formáty v mnoha barvách a povrchových úpravách.  

Zajímají vás jiné typy dlažeb? Podívejte se i na další výrobky BEST. Věřte, že je z čeho vybírat. Zahradní betonová dlažba nabízí mnoho možností – jednoduché tvary nebo nepravidelné skladby více rozměrů, přirozeně teplé i studené odstíny colormixů i mnoho povrchových úprav.