S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 

Velkoformátová dlažba pro moderní stavby i veřejné prostory

Velké formáty betonové dlažbě sluší. Vypadají nadčasově, jednoduše a vždy elegantně. Ať už vyberete hladký nebo tryskaný povrch, neuděláte chybu. Velkoformátová dlažba BEST je navíc vysoce kvalitní, mrazuvzdorná, protiskluzová a díky speciálním příměsím zaručuje i snadnou údržbu.

U velkých formátů venkovní betonové dlažby oceníte i výhody při pokládce. Práce jde rychle od ruky, a pokud se obáváte velké hmotnosti, doporučíme vám speciální stroje na snadnou manipulaci a další chytré pomůcky, jako jsou terče nebo spárovací křížky.

 

Dlažba na terasu i pro příjezdovou cestu

 

I velkoformátovou dlažbu vybírejte podle místa určení. Například dlažbu BEST – GIGANTICKÁ použijete téměř kdekoliv. V nabídce jsou rozměry v rozsahu 30×60 cm až 120×100 cm. S plochou roste i výška, takže se nemusíte bát přejíždět dlažbu autem.

Pokud však chcete vydláždit jen terasu nebo okolí bazénu, pak vám postačí i zahradní dlažba s výškou 6 cm nebo dokonce 4 cm. I velkoformátovou dlažbu v této výšce vám BEST nabízí v mnoha barvách a povrchových úpravách.

Dlažby pro každý typ projektu

Zajímají vás jiné typy dlažeb? Podívejte se i na další výrobky BEST. Věřte, že je z čeho vybírat. Zahradní betonová dlažba nabízí mnoho možností – jednoduché tvary nebo nepravidelné skladby více rozměrů, přirozeně teplé i studené odstíny colormixů i mnoho povrchových úprav.