S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 

Zatravňovací dlažba BEST je skvělou volbou pro vytvoření zpevněné a zároveň zatravněné plochy

Proč dělat kompromis a rozhodovat se mezi betonovou plochou a trávníkem, když můžete mít obojí. Zpevněná plocha je nepostradatelná pro pohodlnou jízdu i chůzi kolem domu, trávník vám zachová svěžest přírody – zvolte tedy zatravňovací dlažbu. 

Zatravňovací nebo také vegetační dlažba je navržena a vyrobena tak, aby zajistila bezproblémovou chůzi. Díky distančním mezerníkům na stranách dlažby vytváří dostatečný prostor pro trávník nebo štěrkovou výplň. Obě varianty jsou možné u všech zatravňovacích dlaždic. Záleží jen na vás, jakou možnost vyberete a kolik času budete chtít věnovat při údržbě.

Tradiční i moderní tvary s možnou kombinací

V nabídce zatravňovacích dlažeb je mnoho tvarů, ze kterých můžete vybírat. Každý si nejspíš vybaví dlažbu BEST – VEGA, která je na trhu již řadu let. Společnost BEST nabízí kromě této i jiné a modernější zatravňovací dlažby. Velmi elegantně působí vegetační dlažby BEST – AKVALINESBEST – AKVABELIS. Ty jsou nejen vysoce odolné, mrazuvzdorné a vyrobené z kvalitního materiálu, jejich tvar je navíc navržen tak, aby navazoval na dlažbu BEST – BELEZA nebo BEST – BELISIMA. Tato kombinace vám zajistí originální zahradu, kterou vám budou všichni obdivovat. 

Prohlédnout zatravňovací dlažby BEST

Zajímají vás jiné typy dlažeb? Podívejte se i na další výrobky BEST. Věřte, že je z čeho vybírat. Zahradní betonová dlažba nabízí mnoho možností – jednoduché tvary nebo nepravidelné skladby více rozměrů, přirozeně teplé i studené odstíny colormixů i mnoho povrchových úprav.