BEST - VARIO KARAMELOVÁ

Pro vytvoření protihlukové zdi nebo pro zpevnění svahu je ideálním výrobkem BEST – VARIO. Tento prvek je na trhu již několik let a je stále velmi žádaný. Jeho tvar umožňuje kopírovat vlnitý svahový terén nebo zajímavě oddělit pozemek. Výhodou těchto prvků je možnost osazení květinami. Pro snadnější ozelenění máme v nabídce také plastová dna (na 1 tvarovku potřebujete 2 dna).

Povrch prvku BEST – VARIO má mezerovitou strukturu, výrobek je vyráběn z velmi pevného a kvalitního vibrolisovaného betonu. I když na všechny výrobky dáváme záruku 20 let, máme již ověřeno, že plot vám vydrží mnohem déle.   

Další parametry: BARVA: KARAMELOVÁ
POVRCH: STANDARD MEZEROVITÁ STRUKTURA
VÝŠKA: 30 cm

Zadejte množství
ks

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za ks:
346,10 Kč/ks vč. DPH (286,00 Kč/ks bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Betonové tvarovky BEST – VARIO jsou osvědčené, pevné a maximálně odolné mrazu, vodě i povětrnostním podmínkám. Využití mají opravdu široké, s jejich pomocí vytvoříte protihlukovou, dělicí i opěrnou zeď.

Tvarovky se velmi často pokládají přes sebe tak, aby vám vytvořily kapsy pro osazení květinami. Spotřeba výplňového materiálu činí 0,024 m3/ks. Plot nebo opěrnou zeď z prvku BEST – VARIO můžete vyskládat až do výšky 2,4m. Zeď však doporučujeme usadit na betonový základ, částečně prolít betonem, a pokud je třeba, zpevnit armaturou.

UPOZORNĚNÍ: Při realizaci je nutno brát ohled na aktuální klimatické podmínky. Teplota výplňového betonu nesmí klesnout pod 5° C a tvrdnoucí beton nesmí být vystaven účinkům mrazu. Potřebná doba nutná k dokonalému vytvrdnutí betonu je 28 dnů. 

název skladebné rozměry skladba "vazák běhoun" množství hmotnost obsah zeminy poznámka
  mm ks/m2 ks/bm ks kg m3/ks  
  výška délka šířka   vrstva paleta ks paleta    
BEST - VARIO 300 570 385/236 8,26 2,48 4 12 50 600 0,024 lze objednat dno,
BEST- VARIO
= 2 dna

Mohlo by vás zajímat