S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - LARGO PŘÍRODNÍ

Betonový prvek BEST – LARGO využijete pro zpevnění terénu. Oproti jiným svahovkám jsou prvky BEST – LARGO malé a poměrně lehké a snadno se s nimi manipuluje. K osazení už nepotřebujete žádná plastová dna. Další výhodou je variabilita. S tvarovkami můžete kopírovat jakýkoliv tvar terénu.

Povrch prvku BEST – LARGO má mezerovitou strukturu, výrobek je vyráběn z velmi pevného a kvalitního vibrolisovaného betonu. I když na všechny výrobky dáváme záruku 20 let, máme již ověřeno, že LARGEM zpevněný svah vám vydrží mnohem déle. 

down Více informací
BARVA:
PŘÍRODNÍ
POVRCH:
STANDARD MEZEROVITÁ STRUKTURA
VÝŠKA:
19 cm
Cena za ks:
93,00 Kč/ks bez DPH
112,50 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Betonové tvarovky BEST – LARGO jsou osvědčené, pevné a maximálně odolné mrazu, vodě i povětrnostním podmínkám. S Largem vykouzlíte zpevněný svah plný barevných květů.

Prvky BEST – LARGO můžete vyskládat s různě velkými mezerami. Pokud budete skládat tvarovky na vazbu s mezerou 13,8 cm, pak spotřeba tvarovek činí 13,13 ks/m2. Každá opěrná zeď potřebuje mít betonový základ, stejně tomu je i u prvku BEST – LARGO. Maximálně povolená výška opěrné zdi je v tomto případě závislá na místních geologických podmínkách, a pokud chcete zpevnit vyšší svah, poraďte se nejprve se statikem.

Doporučený přesah tvarovek umístěných do svahu je půlka tvarovky, tedy 165 mm a maximální možný sklon svahu je 45°. 

název skladebné rozměry počet množství hmotnost poznámka
  mm ks/m2 ks kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta ks paleta  
BEST - LARGO 170/190 330 260/310 13,13 9 27 17 459 spotřeba kalkulována při mezerách 13,8 cm mezi čely tvarovek
Stavební technické osvědčení 060-051782 Květináče a palisády
304 kB PDF
Technical datasheet BEST - LARGO EN
812 kB PDF
Technický list BEST - LARGO
835 kB PDF
prohlášení o shodě - BEST BETONOVÉ KVĚTINÁČE
63 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Návod na použití
PDF
Doporučené rostliny k osázení
PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.