BEST - LARGO PŘÍRODNÍ

Betonový prvek BEST – LARGO využijete pro zpevnění terénu. Oproti jiným svahovkám jsou prvky BEST – LARGO malé a poměrně lehké a snadno se s nimi manipuluje. K osazení už nepotřebujete žádná plastová dna. Další výhodou je variabilita. S tvarovkami můžete kopírovat jakýkoliv tvar terénu.

Povrch prvku BEST – LARGO má mezerovitou strukturu, výrobek je vyráběn z velmi pevného a kvalitního vibrolisovaného betonu. I když na všechny výrobky dáváme záruku 20 let, máme již ověřeno, že LARGEM zpevněný svah vám vydrží mnohem déle. 

Další parametry: BARVA: PŘÍRODNÍ
POVRCH: STANDARD MEZEROVITÁ STRUKTURA
VÝŠKA: 19 cm

Zadejte množství
ks

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za ks:
112,50 Kč/ks vč. DPH (93,00 Kč/ks bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Betonové tvarovky BEST – LARGO jsou osvědčené, pevné a maximálně odolné mrazu, vodě i povětrnostním podmínkám. S Largem vykouzlíte zpevněný svah plný barevných květů.

Prvky BEST – LARGO můžete vyskládat s různě velkými mezerami. Pokud budete skládat tvarovky na vazbu s mezerou 13,8 cm, pak spotřeba tvarovek činí 13,13 ks/m2. Každá opěrná zeď potřebuje mít betonový základ, stejně tomu je i u prvku BEST – LARGO. Maximálně povolená výška opěrné zdi je v tomto případě závislá na místních geologických podmínkách, a pokud chcete zpevnit vyšší svah, poraďte se nejprve se statikem.

Doporučený přesah tvarovek umístěných do svahu je půlka tvarovky, tedy 165 mm a maximální možný sklon svahu je 45°. 

název skladebné rozměry počet množství hmotnost poznámka
  mm ks/m2 ks kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta ks paleta  
BEST - LARGO 170/190 330 260/310 13,13 9 27 17 459 spotřeba kalkulována při mezerách 13,8 cm mezi čely tvarovek

Mohlo by vás zajímat