BEST - BEATON PRO NEVIDOMÉ PŘÍRODNÍ

Dlažba s výraznými reliéfními výstupky splňuje parametry odpovídající předpisům Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých v Praze. Navržený tvar a velikost výstupků umožňuje použít tuto dlažbu na chodníky, kde je třeba vytvořit signální pás pro slabozraké a nevidomé občany.

Další parametry: BARVA: PŘÍRODNÍ
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 6 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
676,40 Kč/m² vč. DPH (559,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Dlažba BEST – BEATON PRO NEVIDOMÉ je opatřena reliéfními výstupky o výšce 5,5 mm a její využití je pouze pro pochozí plochy. Dokonale ji doplní dlažba BEST - BEATON.

Při realizaci doporučujeme postupovat v souladu s vyhláškou č.398/2009 Sb. (pozn.: námi uvedené fotografie jsou zaměřené na produkt, nikoliv na samotnou realizaci).

Dlažba je určena především pro vytvoření signálních prvků na chodníku. I tato betonová dlažba je velmi odolná, v zimních měsících ji můžete ošetřit chemickými rozmrazovacími látkami, ale vyvarujte se použití hrabla, aby nedošlo k poničení reliéfních výstupků.

Dlažba BEST – BEATON PRO NEVIDOMÉ je vysoce pevnostní dvouvrstvá vibrolisovaná betonová dlažba. Složení betonu splňuje normy ČSN EN 206-1 na mezní složení betonu pro stupeň vlivu prostředí XF4 (jedná se o nejvyšší třídu odolnosti proti chemickým rozmrazovacím prostředkům). Technologie a prvotřídní vstupní suroviny zaručí vysokou pevnost, odolnost a mrazuvzdornost.  Dlažba Vám vydrží více jak 20 let.

 

název skladebné rozměry počet množství spotřeba hmotnost poznámka
  mm ks/vrstva m2 ks/m2 kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta   vrstva paleta  
BEST - BEATON pro nevidomé 60 200 165 30 0,83 9,96 36,14 106 1272 výstupky o výšce 5,5 mm


 

 

Mohlo by vás zajímat