S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - BEATON PRO NEVIDOMÉ ANTRACITOVÁ

Dlažba s výraznými reliéfními výstupky splňuje parametry odpovídající předpisům Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých v Praze. Navržený tvar a velikost výstupků umožňuje použít tuto dlažbu na chodníky, kde je třeba vytvořit signální pás pro slabozraké a nevidomé občany.

down Více informací
BARVA:
ANTRACITOVÁ
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
6 cm
Cena za m²:
638,00 Kč/m² bez DPH
772,00 Kč/m² s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Dlažba BEST – BEATON PRO NEVIDOMÉ je opatřena reliéfními výstupky o výšce 5,5 mm a její využití je pouze pro pochozí plochy. Dokonale ji doplní dlažba BEST - BEATON.

Při realizaci doporučujeme postupovat v souladu s vyhláškou č.398/2009 Sb. (pozn.: námi uvedené fotografie jsou zaměřené na produkt, nikoliv na samotnou realizaci).

Dlažba je určena především pro vytvoření signálních prvků na chodníku. I tato betonová dlažba je velmi odolná, v zimních měsících ji můžete ošetřit chemickými rozmrazovacími látkami, ale vyvarujte se použití hrabla, aby nedošlo k poničení reliéfních výstupků.

Dlažba BEST – BEATON PRO NEVIDOMÉ je vysoce pevnostní dvouvrstvá vibrolisovaná betonová dlažba. Složení betonu splňuje normy ČSN EN 206-1 na mezní složení betonu pro stupeň vlivu prostředí XF4 (jedná se o nejvyšší třídu odolnosti proti chemickým rozmrazovacím prostředkům). Technologie a prvotřídní vstupní suroviny zaručí vysokou pevnost, odolnost a mrazuvzdornost.  Dlažba Vám vydrží více jak 20 let.

 

název skladebné rozměry počet množství spotřeba hmotnost poznámka
  mm ks/vrstva m2 ks/m2 kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta   vrstva paleta  
BEST - BEATON pro nevidomé 60 200 165 30 0,83 9,96 36,14 106 1272 výstupky o výšce 5,5 mm


 

 

Technical datasheet BEST - BEATON-PRO-NEVIDOME EN
728 kB PDF
Technický list BEST - BEATON PRO NEVIDOMÉ
672 kB PDF
Stavební technické osvědčení 060-055828 Dlažba pro nevidomé
230 kB PDF
prohlášení o shodě - BEST BETONOVA DLAZBA PRO NEVIDOME
63 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Návod na použití
PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.