S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
back Aktuality

Vybíráte materiál pro stavbu plotu?

Díky své neomezené životnosti a pevnosti jsou betonové prvky maximálně vhodné pro tvorbu plotů, od základů přes zákrytové desky sloupků až po plnou zeď. Pro snadnou stavbu a pěkný výsledek nabízí BEST velmi kvalitní tvarovky v různých stylech, strukturách i barvách. Stačí si vybrat z pestrého portfolia betonových výrobků rozličných tvarů, rovných a hladkých povrchů či rustikálních a štípaných struktur.

Stylové odhlučnění i elegantní plot vytvoříte z plotového systému BEST ROKA, který se stal vítězem designové soutěže. Systém je tvořen dvěma prvky, které do sebe vzájemně zapadají a zaručí vám stabilní stavbu.

 

Velké oblibě se těší například zdicí systém BEST STONE, jehož originalitu a krásu ocení milovníci přírodních materiálů, protože díky rustikálně řešeným pohledovým stranám je podobný kameni.

Naopak příznivce moderní architektury zaujme nová řadu BEST MAESTRA, která se hodí především pro plnou zeď nebo sloupky střídající se s výplněmi z jiných materiálů.

Plotová tvarovka BEST MURO představuje jednoduché a cenově dostupné řešení pro stavbu zdí a plotů. Standardní tvar vyniká snadnou montáží a díky široké nabídce barev moderním vzhledem.

Využít můžete také aplikaci BEST VISIO VR, která je skvělým pomocníkem. Stačí si stáhnout aplikaci do telefonu, nastavit pohled na místo, kde bude plot stát, vybrat si prvek, který se vám líbí, a vyfotit ho. Hned uvidíte, zda jste zvolili správně. Nejedná se o počítačovou grafiku, ale o skutečné fotografie, a tak se můžete spolehnout, že získáte téměř reálnou podobu.