S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
back Aktuality

Užijte si pohodový sváteční den

Stejně jako Vy, užíváme si krásné sváteční soboty. Dnes jsme se vydali na návštěvu do Mostu, kde nás přivítali příjemní majitelé a také čtyřnozí kamarádi. Ale samozřejmě, nesmíme zapomenout na krásnou dlažbu, kterou jsme zde objevili.

Jedná se o moderní venkovní dlažbu BEST TRIVIO, která se dokonale hodí jak k rodinným domům, tak k okolí administrativních budov. Její barevné provedení v colormixu spojuje několik odstínů barev, což dává dlažbě specifický a atraktivní vzhled a zároveň rozšiřuje možnosti jejího využití. Můžete ji snadno sladit s několika různými barvami, aby odpovídala Vašim představám. Konkrétně u tohoto rodinného domu byla použita dlažba v decentním odstínu colormix arabica.
Tato kvalitní dlažba je vyrobena z vysoce pevnostního betonu a je k dispozici ve dvou různých výškách – 6 cm (vhodná pro pochozí plochy a občasný přejezd aut) a 8 cm (vhodná pro pojezdové plochy). To znamená, že si můžete vybrat tu správnou variantu pro vaše potřeby.
A navíc máme pro vás skvělou zprávu - až do konce listopadu můžete tuto dlažbu zakoupit se slevou 6%. To je příležitost, kterou byste neměli propásnout, pokud plánujete výstavbu nebo renovaci své terasy, chodníků či příjezdové cesty. Využijte právě probíhající akci Barevný podzim s BESTEM.

Takže užijte si krásnou sobotu plnou inspirace a možná i Vy si najdete ideální dlažbu pro svůj domov. Vaše zahrada si zaslouží jen to nejlepší!