Užijte si pohodový sváteční den

Stejně jako Vy, užíváme si krásné sváteční soboty. Dnes jsme se vydali na návštěvu do Mostu, kde nás přivítali příjemní majitelé a také čtyřnozí kamarádi. Ale samozřejmě, nesmíme zapomenout na krásnou dlažbu, kterou jsme zde objevili.

Jedná se o moderní venkovní dlažbu BEST TRIVIO, která se dokonale hodí jak k rodinným domům, tak k okolí administrativních budov. Její barevné provedení v colormixu spojuje několik odstínů barev, což dává dlažbě specifický a atraktivní vzhled a zároveň rozšiřuje možnosti jejího využití. Můžete ji snadno sladit s několika různými barvami, aby odpovídala Vašim představám. Konkrétně u tohoto rodinného domu byla použita dlažba v decentním odstínu colormix arabica.
Tato kvalitní dlažba je vyrobena z vysoce pevnostního betonu a je k dispozici ve dvou různých výškách – 6 cm (vhodná pro pochozí plochy a občasný přejezd aut) a 8 cm (vhodná pro pojezdové plochy). To znamená, že si můžete vybrat tu správnou variantu pro vaše potřeby.
A navíc máme pro vás skvělou zprávu - až do konce listopadu můžete tuto dlažbu zakoupit se slevou 6%. To je příležitost, kterou byste neměli propásnout, pokud plánujete výstavbu nebo renovaci své terasy, chodníků či příjezdové cesty. Využijte právě probíhající akci Barevný podzim s BESTEM.

Takže užijte si krásnou sobotu plnou inspirace a možná i Vy si najdete ideální dlažbu pro svůj domov. Vaše zahrada si zaslouží jen to nejlepší!