S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

ÚCHYT PLOTOVÉ VÝPLNĚ JEDNOSTRANNÝ POZINKOVANÝ 40CM

K plotu patří nejen sloupky, ale i plotové výplně. Pro snadné uchycení plotových dílců máme k dispozici i pozinkované úchyty.

V nabídce máme několik typů, tento úchyt je určen pro uchycení 1 plotového pole - využívá se tedy především u krajových sloupků.

 

down Více informací
BARVA:
STŘÍBRNÁ
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
5 cm
Cena za ks:
204,00 Kč/ks bez DPH
246,80 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Potřebujete poradit?

Plotový úchyt s pozinkovanou povrchovou úpravou je tvarově navržen tak, aby se jednoduše vložil mezi betonové dílce sloupku. Vyčnívající část úchytu je opatřena otvorem pro uchycení dřevěné nebo kovové výplně.

Délka úchytu je 40 cm. 

Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.