Společnost Best

Společnost vznikla v roce 1990 a dlouhých 31 let úspěšně prosperovala pod vedením jejího zakladatele, pana Ing. Tomáše Březiny. Během těchto let se stále rozrůstala a získávala na popularitě - stala se jedničkou v oboru na českém trhu. 

Od počátků jsme tu s vámi a hlavně pro vás. A snažíme se, abyste to poznali na kvalitě našeho zboží i služeb. I díky vám jsme totiž za dobu své existence mohli náš sortiment postupně rozšířit z 5 výrobků na víc než 4 000 variant dlažby, palisád nebo betonových tvarovek. A stali se jedničkou na trhu s betonovou dlažbou a betonovými stavebními prvky pro venkovní a zahradní architekturu.

Prodejna nehvizdy

Můžeme vám tak nabídnout velký výběr služeb i zboží, který navíc stále rozšiřujeme. A vy se zase můžete spolehnout na to, že u nás vždy najdete to, co právě potřebujete. Ať už se chystáte do stavby plotu, příjezdové cesty nebo chodníku. A nemusíte hledat žádné kompromisy.

Dlažba, která vám vydrží roky

U veškerého sortimentu vám zaručujeme také maximální kvalitu. Potvrzuje ji nejen řada certifikátů, ale hlavně tisíce spokojených zákazníků.

Naše produkty přitom stále zlepšujeme. I proto jsme jako první v Evropě začali jejich kvalitu kontrolovat vakuovým systémem QAVER, který je na každé výrobní lince a měří pevnost výrobků. Máte tak jistotu, že vám naše dlažba vydrží léta. A bez neustálých oprav či výměn.

Na údržbu vám stačí jen 5 minut

Navíc se můžete spolehnout také na jednoduchou údržbu. Už několik let totiž nabízíme zušlechtění lakem a UV zářením. Nejen, že taková dlažba perfektně vypadá, ale navíc se na ní nedrží špína. Stačí ji jen setřít nebo opláchnout vodou se saponátem. A protože jsou všechny dlažby BEST mrazuvzdorné, neublíží jim ani ta nejtužší zima.

Vaše terasa i příjezdová cesta tak i po letech používání vypadá jako nová!

Vybrané zboží máte vždy na dosah ruky

Abychom vám ve společnosti BEST mohli nabídnout maximální kvalitu, máme pod kontrolou vše od výroby až po prodej.

  • Materiál získáváme ve vlastních lomech,
  • zpracováváme jej ve víc než 30 vlastních továrnách
  • a hotové výrobky prodáváme v 8 firemních a stovkách partnerských prodejen.

Díky tomu máte naše zboží vždy na dosah. Od Aše až po Jablunkov a od Rumburku po Břeclav.

Dlažbu si objednáte i on-line

Jako jeden z mála velkých výrobců betonové dlažby a dalších betonových stavebních prvků vám nabízíme i objednání zboží přes e-shop. Kvůli nové dlažbě tak nemusíte nikam jezdit. Jednoduše si:

  • zboží vyberete on-line,
  • zvolíte konkrétní variantu
  • a spočítáte a zadáte potřebné množství.

A my dlažbu dovezeme až k vám domů a zajistíme i její vyložení!

Zůstáváme s vámi také po nákupu

Chceme, abyste u nás byli vždy spokojení. Proto v podnikových prodejnách BEST najdete vzorkovny, ve kterých uvidíte, jak bude dlažba opravdu vypadat. Navíc vám zdarma připravíme i vzorky barev a povrchů, které si odvezete domů. V klidu tak vše porovnáte například s barvou fasády a vyberete si tu nejlepší variantu.

Samozřejmě vám s výběrem rádi poradíme, přidáme návody na správné složení dlažby nebo vám pomůžeme s hledáním spolehlivé pokládkové firmy.