S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
back O nás

Společnost Best

BEST, a.s. byl založen v roce 1990 Ing. Tomášem Březinou a brzy jsme se stali jedničkou v oboru na českém trhu. Od roku 2021 jsme členem skupiny DEK.

Od počátků jsme tu s vámi a hlavně pro vás. A snažíme se, abyste to poznali na kvalitě našeho zboží i služeb. I díky vám jsme totiž za dobu své existence mohli náš sortiment postupně rozšířit z 5 výrobků na víc než 4 000 variant dlažby, palisád nebo betonových tvarovek. A dnes byste jen těžko hledali většího hráče na trhu s betonovou dlažbou a betonovými stavebními prvky pro venkovní a zahradní architekturu.

Vzorkovna Lučice

Můžeme vám tak nabídnout velký výběr služeb i zboží, který navíc stále rozšiřujeme. A vy se zase můžete spolehnout na to, že u nás vždy najdete to, co právě potřebujete. Ať už se chystáte do stavby plotu, příjezdové cesty nebo chodníku. A nemusíte hledat žádné kompromisy.

Dlažba, která vám vydrží roky

U veškerého sortimentu vám zaručujeme také maximální kvalitu. Potvrzuje ji nejen řada certifikátů, ale hlavně tisíce spokojených zákazníků.

Naše produkty přitom stále zlepšujeme. I proto jsme jako první v Evropě začali jejich kvalitu kontrolovat vakuovým systémem QAVER, který je na každé výrobní lince a měří pevnost výrobků. Máte tak jistotu, že vám naše dlažba vydrží léta. A bez neustálých oprav či výměn.

Na údržbu vám stačí jen 5 minut

Navíc se můžete spolehnout také na jednoduchou údržbu. Už několik let totiž nabízíme zušlechtění lakem a UV zářením. Nejen, že taková dlažba perfektně vypadá, ale navíc se na ní nedrží špína. Stačí ji jen setřít nebo opláchnout vodou se saponátem. A protože jsou všechny dlažby BEST mrazuvzdorné, neublíží jim ani ta nejtužší zima.

Vaše terasa i příjezdová cesta tak i po letech používání vypadá jako nová!

Vybrané zboží máte vždy na dosah ruky

Abychom vám ve společnosti BEST mohli nabídnout maximální kvalitu, máme pod kontrolou vše od výroby až po doporučení nejvýhodnějšího nákupu.

  • Materiál získáváme ve vlastních lomech,
  • zpracováváme jej ve víc než 30 vlastních továrnách
  • a hotové výrobky prodáváme ve stovkách partnerských prodejen.

Díky tomu máte naše zboží vždy na dosah. Od Aše až po Jablunkov a od Rumburku po Břeclav.

U nás si s jistotou vyberete

Chceme, abyste u nás byli vždy spokojení. Proto v našich výrobních areálech najdete i vzorkovny, ve kterých uvidíte, jak bude dlažba opravdu vypadat. Navíc vám zdarma připravíme i vzorky barev a povrchů, které si odvezete domů. V klidu tak vše porovnáte například s barvou fasády a vyberete si tu nejlepší variantu.

Samozřejmě vám s výběrem rádi poradíme, přidáme návody na správné složení dlažby nebo vám pomůžeme s hledáním spolehlivé pokládkové firmy.

Kde nás najdete?