S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
back Aktuality

Skybox Cup 2024

Nadšení našich zaměstnanců pro sport, konkrétně hokej, zapříčinilo, že jsme se rozhodli zúčastnit Skybox Cupu 2024. V pondělí 4.3. jsme měli jedinečnou příležitost zahrát si hokej přímo na ledě legendární O2 arény v Praze, místě konání Mistrovství světa v hokeji 2024. Tento zážitek byl pro nás všechny nezapomenutelný.

Náš tým se skládal z různorodých zaměstnanců, bez ohledu na věk či pracovní pozici. Každý, kdo měl chuť, kuráž a alespoň základní zkušenosti s hokejem, se mohl zapojit do hry na ledě, který brzy ožije zápasy Mistrovství světa. I když jsme se neprobojovali až do Play Off, dokázali jsme svým výkonem, že se nevzdáváme a bojujeme až do poslední vteřiny. Nebylo to jen o výsledku, ale o tom, že společně reprezentujeme naši firmu s hrdostí a odhodláním.

Náš tým předvedl svou sílu nejen na ledě, ale také mimo něj. Ukázali jsme ostatním, že jsme jednota, že dokážeme držet pohromadě i v mimo pracovních aktivitách. Jsme nejen kolegové, jsme skutečně skvělá parta kamarádů. Děkujeme všem, kdo se zapojili a reprezentovali naši firmu na Skybox Cupu 2024. Jsme hrdí, že jsme BEST!