S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
back Aktuality

Připravte se na jaro už dnes

Toužíte po nové terase nebo dokonalém zahradním chodníčku? Budeme vám skvělým průvodcem a proměníme vaše sny ve skutečnost.

Venku je chladno a brzy se stmívá, člověk by nejraději zůstal někde v teple. Nicméně zimní období je skvělým časem pro přípravu. Můžeme se pustit do grafických návrhů, vybírat barvy a styl dlažby ze široké nabídky v katalogu, na webu, ve venkovních vzorkovnách či v aplikaci BEST VISIO.

S aplikací BEST VISIO stačí po stažení pomocí tlačítka "Nahrát nebo vyfotit" vložit snímek místa, kde chcete dlažbu položit. Poté můžete vybírat z různých betonových prvků BEST, dokud nenajdete tu správnou dlažbu pro váš dům. Následně nastavíte umístění, sklon a perspektivu a pomocí tlačítka "Můj projekt" si vše uložíte nebo vyexportujete.

K dispozici je také atraktivní katalog BEST a webové stránky s mnoha fotografiemi úspěšných realizací, doplněné užitečnými radami a doporučeními, které vám pomohou nejen s výběrem dlažby, ale i s její pokládkou. K tomu slouží také řada videonávodů na YouTube.

A pokud si přejete vidět vybranou betonovou dlažbu na vlastní oči, osahat si ji a projít se po ní, navštivte unikátní venkovní vzorkovny BEST. Získáte tak reálný pohled na produkty, který je často nenahraditelný.

Zkrátka, BEST, a.s. nabízí mnoho možností inspirace a je na vás, kterou z nich si vyberete.

Díky informacím, které si teď vyhledáte, budete na jaře dokonale připraveni proměnit okolí svého domu ve vysněné místo.