S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
back Aktuality

Perfektní terasa pouze na pár kliků

Díky pokroku v technologii je plánování stavebních projektů snazší než kdy jindy. Inovativní aplikace a software nabízejí majitelům domů nové možnosti při úpravě jejich prostoru s minimem komplikací a maximální vizuální představivostí.
Například bezplatná aplikace BEST Visio umožňuje virtuální pokládku dlažby kolem domu, což poskytuje okamžitou představu o výsledném vzhledu.Stačí si otevřít webovou stránku bestvisio.cz, nahrát fotku místa pro terasu a začít experimentovat s různými typy a barevnými variantami dlažby. Aplikace zobrazí, jak bude konkrétní dlažba vypadat na vaší zahradě.

Proces hledání ideální možnosti je intuitivní a uživatelsky přívětivý. Po nahrání fotografie můžete vybírat z velkého množství populárních dlažeb. Aplikace umožní nastavit umístění, sklon a perspektivu dlažby, což zahrnuje možnost vytvořit si vše od teras až po obklady kolem bazénu. Jakmile najdete správnou dlažbu, projekt si uložíte nebo vyexportujete a můžete se těšit na realizaci.

BEST Visio nezůstává pozadu ani ve světě plotů. Aplikace BEST Visio VR umožňuje uživatelům upravit vzhled plotu na 3D modelu a vidět, jak bude ladit s domem. Webová aplikace BEST Visio – ploty pomůže s výběrem materiálu, barvy a stylu plotu a poskytne rozpis potřebných materiálů a kalkulaci nákladů. Ovládání je intuitivní a aplikace nabízí přehlednou nápovědu.

 


Díky BEST Visio a BEST Visio VR můžete navrhnout terasu nebo plot z pohodlí domova snadno a rychle, přesně podle svých představ a bez technických obtíží.

Nevěříte? Podívejte se na naše video ze seriálu BESTOVÁNÍ.