S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
back Aktuality

Ohlédněte se s námi za Světluškou

Jsme hrdí na to, že jsme mohli podpořit projekt pro Světlušku a patřit mezi 9 552 běžců v sedmi městech, kteří vyběhali bez 72 044 korun částku 4 miliony korun. To je co?

A jak byla zhodnocena jednotlivá místa nočního běhu? 

–    Změna místa v Ostravě do Komenského sadů nám prospěla, přišlo více běžců a trasa byla méně offroadová. 
–    V Plzni jsme byli na hraně s kapacitou trati a první běžci dobíhali ty poslední. Prostě Plzeň nás překvapila skokovým nárůstem běžců. A to je skvělé!
–    Brnéčo nás přivítalo sluníčkem a vyprovodilo deštěm. Jako každý rok tady ale vládla fantastická atmosféra a Brno pod Špilasem zase krásně zářilo.
–    V Olomouci bylo jako každý rok nejvíc čtyřnohých běžeckých parťáků a taky vše na Flóře krásně kvetlo.
–    V Praze zase trochu mrzlo (brrr), ale Dan Stach a Míra Lenc nás nenechali prokřehnout a vytvořili spolu s vámi famózní atmosféru.
–    V Budějovicích pršelo, ale nám to rozhodně nevadilo. Přišlo vás o 100 víc než vloni při prvním ročníku. Jen tak dál, Budějčáci.
–    Pršelo a foukalo i v Jihlavě, ale pro paní Gabrielu Drastichovou to byl běh nejkrásnější a plný emocí, protože byl její poslední v roli ředitelky Nadačního fondu Českého rozhlasu. A moderátoři spolu s běžci se s ní krásně a dojemně rozloučili. 


Třináct let. Jedna myšlenka …, že i běhat ve tmě má smysl. Společně jsme z Nočního běhu pro Světlušku vytvořili tradici pro firemní týmy, party kamarádů, běžecké skupiny, třídní kolektivy i sólo běžce, kteří už si jaro bez výběhu s čelovkou asi nedovedou představit. Letošní poděkování bych moc ráda věnovala všem dobrovolníkům, produkcím, kamarádům, kteří nás žádný rok nenechají ve štychu a pomohou nám pro vás běhy v sedmi městech zorganizovat. Aby byly bezpečné, zábavné a uchovaly si tu jedinečnou světluščí atmosféru. Děkuji a zase za rok,“ ohlíží se za letošní šňůrou ředitelka Gabriela Drastichová. 

Celý článek si můžete přečíst na webu Světluška (rozhlas.cz)