S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
back Aktuality

Nově zadlážděné plochy ve vzorkovnách

Naše venkovní vzorkovny jsou plné inspirativních ploch a stále je aktualizujeme, abychom našim zákazníkům nabídli výrobky, které právě nyní odrážejí aktuální trendy. Momentálně jsme se soustředili na renovaci části vzorkovny v oblasti Polerady u Mostu. Tato rekonstrukce zahrnovala především plochu před naší budovou, kterou připravujeme jako poradenské centrum pro naše zákazníky. Do plochy byla začleněna oblíbená dlažba BEST BELEZA, ale především i novinka letošního roku BEST TRIVIO. Vybírat můžete z nádherných barev colormx arabica, sand, brilant a etna. 

BEST BELEZA je moderní dlažba větších formátů, která se skvěle hodí pro terasy, chodníky, příjezdové cesty i dvory. Nabízíme širokou paletu povrchových úprav a barev, takže si můžete vybrat tu nejlepší kombinaci, která bude ladit s okolím Vašeho domova a podtrhne Váš osobní styl. S touto dlažbou se Vaše zahrada stane neodolatelnou.

Co se týče dlažby BEST TRIVIO, tato novinka je vhodná jak pro rodinné domy, tak pro okolí administrativních budov. Můžete si vybírat z široké škály barev, a díky různým dostupným výškám (6 cm i 8 cm) je vhodná pro pochozí i pojezdové plochy. Je atraktivní nejen svým vzhledem, ale také cenou, která Vás mile překvapí.

Pokud máte pochybnosti, rádi Vás pozveme k nám na návštěvu. Venkovní prostory našeho poradenského centra jsou přístupné bez omezení každý den, kdykoliv Vám to vyhovuje. Přijďte si prohlédnout naše inspirativní plochy a najděte si tu nejlepší dlažbu pro vaše projekty. BEST

A pokud nebydlíte v okolí Mostu, nevadí, vyberte si pro návštěvu některý z dalších 7 venkovních vzorkoven.