Náš tým

Vedení společnosti

Ing. Karel Nosek, PhD.

výkonný ředitel
info@best.cz

Věra Oktábcová

ekonomická a finanční ředitelka
info@best.cz

Petr Levinský

obchodní ředitel
info@best.cz

Bc. Radek Földy

výrobní ředitel, ředitel závodů Rybnice, Polerady a Vranín
Radek.Foldy@best.cz

Ing. Lukáš Eger

technický ředitel a hlavní technolog
Lukas.Eger@best.cz

Tomáš Blecha

ředitel závodů Lučice a Nehvizdy
Tomas.Blecha@best.cz

Ing. Filip Ramach

ředitel závodů Ostrava, Mohelnice a Božice
Filip.Ramach@best.cz

Obchodní manažeři pro vybrané oblasti

Milan Třeska

obchodní manažer
okresy Litoměřice, Louny, Chomutov, Most, Teplice, Ústí n/L., Děčín, Česká Lípa
Milan.Treska@best.cz

Štěpánka Škodroňová

obchodní manažer
okresy Plzeň, Plzeň sever, Rokycany, Tachov, Cheb, Sokolov, Karlovy Vary
Stepanka.Skodronova@best.cz

Vendula Frelichová

obchodní manažer
okresy České Budějovice, Český Krumlov, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec
Vendula.Frelichova@best.cz

Václav Henžlík

obchodní manažer
okresy Plzeň jih, Domažlice, Klatovy, Prachatice, Strakonice
Vaclav.Henzlik@best.cz

Michal Novák

obchodní manažer
okresy Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí
Michal.Novak@best.cz

Barbora Průchová

obchodní manažer
okresy Jihlava, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Třebíč
Barbora.Pruchova@best.cz

Stanislav Homola

obchodní manažer
okresy Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Jeseník
Stanislav.Homola@best.cz

Jan Okál

obchodní manažer
okresy Ostrava, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Karviná, Opava, Bruntál
Jan.Okal@best.cz

Karel Just

specialista pro prvky dopravní infrastruktury a kanalizace
Karel.Just@best.cz

Jan Hunka

obchodní manažer
okresy Blansko, Vyškov, Hodonín, Břeclav, Znojmo
Jan.Hunka@best.cz

Jitka Krčálová

obchodní manažer
okresy Hradec Králové, Rychnov n/K., Náchod, Trutnov, Jičín, Semily, Liberec, Jablonec n/N.
Jitka.Krcalova@best.cz

Dalibor Csefay

obchodní manažer
okresy Brno, Brno venkov
Dalibor.Csefay@best.cz

Pavel Pobořil

obchodní manažer
okresy Zlín, Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště a Slovensko
Pavel.Poboril@best.cz

Martin Koubský

obchodní manažer
okresy Praha východ, Mladá Boleslav, Nymburk, Kolín
Martin.Koubsky@best.cz

Daniel Otawa

obchodní manažer
okresy Praha západ, Benešov, Kutná Hora
Daniel.Otawa@best.cz

Roman Pokorný

obchodní manažer
okresy Mělník, Kladno, Rakovník, Beroun, Příbram
Roman.Pokorny@best.cz

Jiří Studený

obchodní manažer
Hlavní město Praha
Jiri.Studeny@best.cz

Cenové nabídky

Magdaléna Čempelová

týlový kolega pro obchodní manažery: Okál Jan, Homola Stanislav, Pobořil Pavel
720 730 956
Magdalena.Cempelova@best.cz

Petra Vlčková

týlový kolega pro obchodní manažery: Studený Jiří, Hunka Jan
777 780 998
Petra.Vlckova@best.cz

Michaela Novotná-Kuzmová

týlový kolega pro obchodní manažery: Novák Michal, Krčálová Jitka, Koubský Martin
720 730 953
Michaela.Novotna@best.cz

Martina Randová

týlový kolega pro obchodní manažery: Csefay Dalibor, Škodroňová Štěpánka, Henžlík Václav
724 879 231
Martina.Randova@best.cz

Petra Kvasničková

týlový kolega pro obchodní manažery: Otawa Daniel, Průchová Barbora, Frelichová Vendula
724 879 166
Petra.Kvasnickova@best.cz

Kateřina Pilnáčková

týlový kolega pro obchodní manažery: Třeska Milan, Pokorný Roman
720 076 382
Katerina.Pilnackova@best.cz

Věra Hamzová

referentka správy obchodu pro prvky podzemních sítí
720 730 939
podzemni-site@best.cz

Bc. Stanislava Marešová

referentka správy obchodu pro prvky podzemních sítí a dopravní infrastruktury
724 089 990
Stanislava.Maresova@best.cz