BEST - VALEA KARAMELOVÁ

Pokud potřebujete na zahradě vytvořit zatravněné chodníky nebo jen originální betonové nášlapy, máme řešení. Vegetační dlažbu BEST – VALEA vyrábíme ve dvou podobných variantách, vždy v rozměru 40 x 40 cm, které svým vzhledem připomínají oblé kameny náhodně pohozené v trávě. 

 

Další parametry: BARVA: KARAMELOVÁ
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 8 cm

Zadejte množství
ks

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za ks:
206,90 Kč/ks vč. DPH (171,00 Kč/ks bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Betonová dlažba imitující oblé kameny je určena výhradně pro pochozí plochy. I když je výška dlažby 80 mm, není určena pro místa, kam vjede auto. Opatrnost se doporučuje i při pokládce, dlažbu není vhodné hutnit vibrační deskou.

Dlažbu je možné dodávat jednotlivě po kusech. Při objednávce však není možné zvolit si pouze určitý typ kamene nebo určit poměr mezi oběma typy kamenů.

Dlažbu BEST – VALEA vyrábíme jako vysoce pevnostní dvouvrstvou vibrolisovanou betonovou dlažbu. Složení betonu splňuje normy ČSN EN 206-1 na mezní složení betonu pro stupeň vlivu prostředí XF4
(jedná se o nejvyšší třídu odolnosti proti chemickým rozmrazovacím prostředkům). Moderní technologie a prvotřídní vstupní suroviny zaručí vysokou pevnost, nízkou obrusnost a dokonalou mrazuvzdornost.  

Nechcete-li se v době sucha a slunečného počasí starat o trávník, můžete dlažbu zaspárovat kamínky. I takto vyřešený chodník vypadá velmi přirozeně a skvěle doplní každou zahradu. 

název skladebné rozměry spotřeba množství hmotnost
  mm ks/m² ks/bm ks kg
  výška délka šířka   vrstva paleta ks vrstva paleta
BEST - VALEA 80 400 400 6,25 2,5 6 60 23 138 1380

Mohlo by vás zajímat