S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - VALEA COLORMIX BRILANT

Pokud potřebujete na zahradě vytvořit zatravněné chodníky nebo jen originální betonové nášlapy, máme řešení. Vegetační dlažbu BEST – VALEA vyrábíme ve dvou podobných variantách, vždy v rozměru 40 x 40 cm, které svým vzhledem připomínají oblé kameny náhodně pohozené v trávě. 

 

down Více informací
BARVA:
COLORMIX BRILANT
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
8 cm
Cena za ks:
186,00 Kč/ks bez DPH
225,10 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Betonová dlažba imitující oblé kameny je určena výhradně pro pochozí plochy. I když je výška dlažby 80 mm, není určena pro místa, kam vjede auto. Opatrnost se doporučuje i při pokládce, dlažbu není vhodné hutnit vibrační deskou.

Dlažbu je možné dodávat jednotlivě po kusech. Při objednávce však není možné zvolit si pouze určitý typ kamene nebo určit poměr mezi oběma typy kamenů.

Dlažbu BEST – VALEA vyrábíme jako vysoce pevnostní dvouvrstvou vibrolisovanou betonovou dlažbu. Složení betonu splňuje normy ČSN EN 206-1 na mezní složení betonu pro stupeň vlivu prostředí XF4
(jedná se o nejvyšší třídu odolnosti proti chemickým rozmrazovacím prostředkům). Moderní technologie a prvotřídní vstupní suroviny zaručí vysokou pevnost, nízkou obrusnost a dokonalou mrazuvzdornost.  

Nechcete-li se v době sucha a slunečného počasí starat o trávník, můžete dlažbu zaspárovat kamínky. I takto vyřešený chodník vypadá velmi přirozeně a skvěle doplní každou zahradu. 

název skladebné rozměry spotřeba množství hmotnost
  mm ks/m² ks/bm ks kg
  výška délka šířka   vrstva paleta ks vrstva paleta
BEST - VALEA 80 400 400 6,25 2,5 6 60 23 138 1380
Technical datasheet BEST - VALEA EN
966 kB PDF
Technický list BEST - VALEA
731 kB PDF
stavební technické osvědčení č. 060-057839 vegetační dlažební prvky
243 kB PDF
prohlášení o shodě - BEST VEGETAČNÍ DLAŽBY
63 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Návod na použití
PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.