BEST - TERASOVÁ VYMÝVANÁ 400 X 400 VELINO

NA ZBOŽÍ V AKCI
Sleva 20%

BEST – TERASOVÁ DLAŽBA s vymývaným povrchem se hodí na vaší zahradu, ať už vybíráte dlažbu na terasu, balkón nebo chodník. Díky své hrubší povrchové struktuře je doporučujeme na zpevněné plochy k bazénům nebo do míst, kde by hrozilo uklouznutí. Vybírat můžete z mnoha barev a rozměrů

Další parametry: BARVA: VELINO
POVRCH: VYMÝVANÝ
VÝŠKA: 4 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
671,80 Kč/m² vč. DPH (555,20 Kč/m² bez DPH)
původně: 839,70 Kč/m²
Nejnižší cena v době 30 dnů před slevou byla 839,70 Kč/m² vč. DPH.
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Dlažba BEST – TERASOVÁ je díky svému vymývanému povrchu velmi žádaná na terasy, k bazénům, na balkóny či střešní zahrady. Povrchovou strukturu dlaždic vyrábíme z prvotřídních barevných drtí, které jsou dávkovány tak, aby vytvořily dokonalý poměr. Každou dlaždici jsme následně opracovali proudem vody. Dlažba tím získá hrubší povrch, po kterém se příjemně chodí a hlavně neklouže. Díky systéme QSAVE je povrch dlažby odolný vůči nečistotám a vám bude pro úklid stačit pouze proud čisté vody.

Vybírat můžete z více barevných variant vymývaných terasových dlažeb BEST. Barvu volte tak, aby ladila s okolními doplňky, fasádou domu nebo i s jinou dlažbou BEST. Určitě si vyberete.

BEST – TERASOVÁ DLAŽBA nabízí na výběr i několik tvarových a výškových variant. Všechny můžete pokládat standardním způsobem do štěrkového podloží nebo k pokládce využijete plastové či pryžové terče. Velkou výhodu má tato pokládka především na střešních terasách nebo u bazénů. Voda, která by na povrchu mohla působit potíže, jednoduše odteče pod dlažbou. Navíc můžete vytvořit absolutní rovinu a spád opět skrýt pod dlažbu, která je na terčích snadno rozebíratelná.

Každá dlažba BEST – TERASOVÁ je mrazuvzdorná, pevná, odolná chemickým rozmrazovacím látkám i vodě a vydrží mnoho let. Záruku na dlažbu u nás máte 20 let. 

název skladebné rozměry množství na paletě spotřeba hmotnost
  mm     kg
  výška délka šířka ks ks/m² ks paleta
BEST - TERASOVÁ 40 400 400 108 17,28 6,25 15,50 1674

Mohlo by vás zajímat