BEST - TERASOVÁ RUBIO 400 X 400 KARAMELOVÁ

Betonová dlažba nemusí být jen šedá a rovná. Důkazem je tato oblíbená dlažba BEST – TERASOVÁ s jemně reliéfní strukturou RUBIO. Nepravidelně tvarovaný reliéf zdůrazní i jemně otryskaná drť, kterou přidáváme při výrobě do horní nášlapné vrstvy. Dlažba je ideálním řešením, pokud potřebujete zpevnit okolí bazénů, terasu nebo balkon.

Další parametry: BARVA: KARAMELOVÁ
POVRCH: TRYSKANÝ
VÝŠKA: 4 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
839,70 Kč/m² vč. DPH (694,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Dlažba BEST – TERASOVÁ je díky svému reliéfnímu povrchu velmi žádaná na terasy, k bazénům, na balkóny či střešní zahrady. Dlaždice vyrábíme z prvotřídních materiálů a pomocí moderní technologie vytváříme reliéfní strukturu připomínající přírodní materiály. 

Vybírat můžete ze dvou čtvercových formátů 400x400 nebo 500x500 mm a ze tří žádaných barev. Barvu dlažby doporučujeme volit s přihlédnutím k okolí dlážděné plochy. Karamelová barva je přirozená a lépe splyne s okolím. Bílá barva působí luxusním dojmem, ale počítejte s náročnější údržbou. Dlažba vám vydrží krásná desítky let.  

Betonovou dlažbu BEST – TERASOVÁ s povrchovým reliéfem RUBIO můžete pokládat standardním způsobem do štěrkového podloží nebo k pokládce využijete plastové či pryžové terče. Velkou výhodu má tato pokládka především na střešních terasách nebo u bazénů. Voda, která by na povrchu mohla působit potíže, jednoduše odteče pod dlažbou. Navíc můžete vytvořit absolutní rovinu a spád opět skrýt pod dlažbu. Dlažba na terčích je snadno rozebíratelná.

Každá dlažba BEST – TERASOVÁ je mrazuvzdorná, pevná, odolná chemickým rozmrazovacím látkám i vodě a vydrží mnoho let. Záruku na dlažbu u nás máte 20 let.

Vzhledem k výjimečnosti formátu můžete terasové dlažby objednávat po jednotlivých kusech. 

název skladebné rozměry množství na paletě spotřeba hmotnost tonáž max. do 24t
  mm kg
  výška délka šířka ks ks/m² ks paleta paleta
BEST - TERASOVÁ 40 400 400 108 17,28 6,25 15,50 1674 241,92 14

Mohlo by vás zajímat