BEST - TERASOVÁ RIGOLO 600 X 600 BÍLÁ

Jemně zvlněný reliéf a velké formáty dlažby BEST – TERASOVÁ RIGOLO vám zaručí dokonalý vzhled každé terasy. I když se jedná o betonové dlažby, povrch vypadá velmi přirozeně a elegantně zároveň. Eleganci navíc můžete zvýraznit lakovanou úpravou. 

POVRCH
STANDARD - přirozená drsnost betonových povrchů TRYSKANÝ, VYMÝVANÝ -hrubší povrch vhodný k bazénům
Další parametry: BARVA: BÍLÁ
VÝŠKA: 5 cm

Zadejte množství

Cena za m²:
od 603,80 Kč/m² vč. DPH (499,00 Kč/m² bez DPH)

Technické informace

Dlažba BEST – TERASOVÁ je díky svému reliéfnímu povrchu velmi žádaná na terasy, k bazénům, na balkóny či střešní zahrady. Dlaždice vyrábíme z prvotřídních materiálů a pomocí moderní technologie vytváříme neobyčejnou, jemně zvlněnou reliéfní strukturu s úpravou bez laku nebo s lakem. Konečnou úpravu povrchu doporučujeme vybírat s přihlédnutím na místo použití. Lakovaný povrch se nehodí k bazénům, naopak terasu vám zajistí téměř bezúdržbovou.  

Betonovou dlažbu BEST – TERASOVÁ s povrchovým reliéfem RIGOLO můžete pokládat standardním způsobem do štěrkového podloží nebo k pokládce využijete plastové či pryžové terče. Velkou výhodu má tato pokládka především na střešních terasách nebo u bazénů. Voda, která by na povrchu mohla působit potíže, jednoduše odteče pod dlažbou. Navíc můžete vytvořit absolutní rovinu a spád opět skrýt pod dlažbu. Dlažba na terčích je snadno rozebíratelná.

Každá dlažba BEST – TERASOVÁ je mrazuvzdorná, pevná, odolná chemickým rozmrazovacím látkám i vodě a vydrží mnoho let. Záruku na dlažbu u nás máte 20 let.

Vzhledem k výjimečnosti formátu můžete terasové dlažby objednávat po jednotlivých kusech.

název skladebné rozměry množství na paletě spotřeba hmotnost tonáž max. do 24t
  mm     kg  
  výška délka šířka ks ks/m² ks paleta palet
BEST - TERASOVÁ 50 600 600 28 10,08 2,78 42,1 1179 19 205,20

Mohlo by vás zajímat