BEST - TERASOVÁ RIGOLO 400 X 400 PŘÍRODNÍ

Jemně zvlněný reliéf a velké formáty dlažby BEST – TERASOVÁ RIGOLO vám zaručí dokonalý vzhled každé terasy.  I když se jedná o betonové dlažby, povrch vypadá velmi přirozeně a elegantně zároveň. Eleganci navíc můžete zvýraznit lakovanou úpravou. 

POVRCH
STANDARD - přirozená drsnost betonových povrchů TRYSKANÝ, VYMÝVANÝ -hrubší povrch vhodný k bazénům
Další parametry: BARVA: PŘÍRODNÍ
VÝŠKA: 4 cm

Zadejte množství

Cena za m²:
od 543,30 Kč/m² vč. DPH (449,00 Kč/m² bez DPH)

Technické informace

 

Dlažba BEST – TERASOVÁ je díky svému reliéfnímu povrchu velmi žádaná na terasy, k bazénům, na balkóny či střešní zahrady. Dlaždice vyrábíme z prvotřídních materiálů a pomocí moderní technologie vytváříme neobyčejnou, jemně zvlněnou reliéfní strukturu s úpravou bez laku nebo s lakem. Konečnou úpravu povrchu doporučujeme vybírat s přihlédnutím na místo použití. Lakovaný povrch se nehodí k bazénům, naopak terasu vám zajistí téměř bezúdržbovou.   

Betonovou dlažbu BEST – TERASOVÁ s povrchovým reliéfem RIGOLO můžete pokládat standardním způsobem do štěrkového podloží nebo k pokládce využijete plastové či pryžové terče. Velkou výhodu má tato pokládka především na střešních terasách nebo u bazénů. Voda, která by na povrchu mohla působit potíže, jednoduše odteče pod dlažbou. Navíc můžete vytvořit absolutní rovinu a spád opět skrýt pod dlažbu. Dlažba na terčích je snadno rozebíratelná.

Každá dlažba BEST – TERASOVÁ je mrazuvzdorná, pevná, odolná chemickým rozmrazovacím látkám i vodě a vydrží mnoho let. Záruku na dlažbu u nás máte 20 let.

Vzhledem k výjimečnosti formátu můžete terasové dlažby objednávat po jednotlivých kusech.

název skladebné rozměry množství na paletě spotřeba hmotnost tonáž max. do 24t
  mm     kg  
  výška délka šířka ks ks/m² ks paleta palet
BEST - TERASOVÁ 40 400 400 108 17,28 6,25 15,5 1674 14 241,92

Mohlo by vás zajímat