BEST - TERASOVÁ RAVERTINO 400 X 400 VANILKOVÁ

Povrch imitující přírodní travertin vás zaujme na první pohled. Jemnou strukturu navíc můžeme zvýraznit i lakováním a k vašim rukám pak pojede dlažba s hedvábně třpytivým povrchem. Reliéfní dlažba je vhodná k bazénům, neklouže, je dostatečně pevná a mrazuvzdorná. 

POVRCH
STANDARD - přirozená drsnost betonových povrchů TRYSKANÝ, VYMÝVANÝ -hrubší povrch vhodný k bazénům
Další parametry: BARVA: VANILKOVÁ
VÝŠKA: 4 cm

Zadejte množství

Cena za m²:
od 543,30 Kč/m² vč. DPH (449,00 Kč/m² bez DPH)

Technické informace

Dlažba BEST – TERASOVÁ RAVERTINO je díky svému reliéfnímu povrchu velmi žádaná na terasy, k bazénům, na balkóny či střešní zahrady. Dlaždice vyrábíme z prvotřídních písků a drtí a pomocí moderní technologie vytváříme neobyčejnou reliéfní strukturu podobnou přírodnímu travertinu.  

BEST – TERASOVÁ DLAŽBA s povrchem RAVERTINO můžete pokládat standardním způsobem do štěrkového podloží nebo k pokládce využijete plastové či pryžové terče. Velkou výhodu má tato pokládka především na střešních terasách nebo u bazénů. Voda, která by na povrchu mohla působit potíže, jednoduše odteče pod dlažbou. Navíc můžete vytvořit absolutní rovinu a spád opět skrýt pod dlažbu, která je na terčích snadno rozebíratelná.

Každá dlažba BEST – TERASOVÁ je mrazuvzdorná, pevná, odolná chemickým rozmrazovacím látkám i vodě a vydrží mnoho let. Záruku na dlažbu u nás máte 20 let.

Vzhledem k výjimečnosti formátu prodáváme terasovou dlažbu po jednotlivých kusech.

název skladebné rozměry množství na paletě spotřeba hmotnost tonáž max. do 24t
  mm     kg  
  výška délka šířka ks ks/m² ks paleta palet
BEST - TERASOVÁ 40 400 400 108 17,28 6,25 15,5 1674 14 241,92

Mohlo by vás zajímat