S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - ROKA II PŘÍRODNÍ

Originální plotový prvek, který se stal vítězem designové soutěže. Systém BEST – ROKA je tvořen dvěma prvky, které do sebe vzájemně zapadají a zaručí vám stabilní stavbu. S plotovými prvky BEST – ROKA vytvoříte stylové odhlučnění i elegantní plot. 

Tento plotový systém je originální i svými barvami. Protože si jej vybíráte především k moderním stavbám, navrhli jsme i barvy tak, aby se vám hodily. Vybírat můžete z jednobarevné šedé nebo z colormixů ve studeném či teplém odstínu.  Pokud si vyberete prvek BEST – ROKA I v barvě colormix brilant, doporučujeme kombinaci s prvek BEST – ROKA II v antracitové nebo přírodní barvě. U barvy colormix sand je doplňkovou barvou karamelová.

U našich plotových prvků se samozřejmě můžete spolehnout i na maximální pevnost a mrazuvzdornost. Když je správně provedená realizace, nemusíte se bát, že váš plot po zimě popraská. Záruku na plotové prvky BEST – ROKA poskytujeme 20 let.

down Více informací
BARVA:
PŘÍRODNÍ
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
12 cm
Cena za ks:
109,00 Kč/ks bez DPH
131,90 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Betonové tvarovky BEST – ROKA jsou elegantní, moderní, maximálně pevné, mrazuvzdorné a ošetřené systémem QSAVE, který je chrání před znečištěním. Využijete je tak například pro stavbu:

  • betonových plotů,
  • dělicích prvků,
  • protihlukových stěn.
     

A to až do výšky 1,8 m. Vždy se přitom můžete spolehnout, že vydrží ve skvělé kondici spoustu let.

Všechny plotové prvky BEST – ROKA jsou z prostého vibrolisovaného betonu. Vnitřek tvarovky BEST – ROKA I je dutý, dvoukomorový, vhodný pro probetonování. Prvek BEST – ROKA je tvarově navržen tak, aby svým dvojitým zámkem tvořil prostor pro prvky BEST – ROKA II.

Pokud se vám zdá plný plot příliš nudný, můžete jej oživit otvory a květinami. Na poslední řadu prvků BEST – ROKA I nezapomeňte umístit zákrytové desky, které vám plot čistě zakončí a ochrání před stékající vodou. Spolu s tvarovkami si můžete objednat i pozinkované úchyty na plotové výplně různých délek a tvarů, které vám pomůžou vytvořit plot podle vašich představ.

UPOZORNĚNÍ: Při realizaci je nutno brát ohled na aktuální klimatické podmínky. Teplota výplňového betonu nesmí klesnout pod 5° C a tvrdnoucí beton nesmí být vystaven účinkům mrazu. Potřebná doba nutná k dokonalému vytvrdnutí betonu je 28 dnů.

 

název skladebné rozměry spotřeba množství hmotnost poznámka
  mm ks/m2 ks/bm ks kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta ks paleta  
BEST - ROKA II 120 1000 80 6,9* 2 10 40 20,6 780 *nutno snížit spotřebu o 2 ks/bm plotu (do poslední řady tvarovek BEST - ROKA I se již tyto prvky nevkládají)
Stavba z prvků BEST - ROKA
328 kB PDF
CERTIFIKÁT 060-047874 Plotové a zdicí prvky ČSN EM 771-3+A1
196 kB PDF
Technical datasheet BEST - ROKA EN
811 kB PDF
Osvědčení pro stavbu BEST plotové a zdicí prvky 771-3+A1
228 kB PDF
Technický list BEST - ROKA
678 kB PDF
prohlášení o vlastnostech č. 006-771-3 BEST 771-3 PLOTOVÉ PRVKY ROKA
68 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Návod na použití
PDF
Návod na vytvoření rohu z prvků BEST - ROKA
PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.