S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.
 
back Aktuality

BEST NEHVIZDY – ukončení provozu prodejny

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás touto cestou a s dostatečným předstihem informovali, že společnost BEST, a.s. dne 22.12.2023  trvale ukončí svoji prodejní a expediční činnost na adrese závodu BEST, a.s., Okružní 697, Praha - Nehvizdy.


 

Již před časem jsme se rozhodli dodávat naše výrobky koncovým zákazníkům a stavebním společnostem výhradně přes prodejny stavebnin, tzv. distribuční síť. Uzavření prodejny BEST Nehvizdy s tímto naším rozhodnutím souvisí.

V souvislosti s uzavřením prodejny vezměte prosím na vědomí níže uvedené upřesňující informace:

1.     K dnešnímu dni, tj. k 21.11.2023 přestáváme zavážet do Nehvizd jakékoli nové zásoby. Ať už k volnému prodeji nebo pro vykrytí dříve potvrzených objednávek. Dříve potvrzené objednávky s dodáním z prodejny Nehvizdy Vám budou dodány přímo z výrobních závodů.

2.     Od 21.11.2023 do 15.12.2023 budeme přijímat a zároveň potvrzovat vaše objednávky s dodáním z prodejny Nehvizdy jen na zboží, které je v dané chvíli na prodejně Nehvizdy ve volných zásobách. Tyto objednávky musí být zároveň do 22.12.2023 z prodejny Nehvizdy vyvezeny.

3.     Zdvořile Vás žádáme, abyste do 22.12.2023 vyvezli z prodejny Nehvizdy všechny vaše stávající objednávky, na které již máte k dnešnímu dni v této  prodejně zarezervované zboží na zásobách. Nové objednávky již budou potvrzovány výhradně s dodáním z výrobních závodů BEST, a.s.

4.     K dnešnímu dni, tj. k 21.11.2023 zároveň zastavujeme velkoobchodním zákazníkům v prodejně Nehvizdy možnost vracení palet. Omlouváme se za to, ale nelze jinak. Vratné palety Vám samozřejmě rádi přijmeme zpět v jakémkoli jiném závodě BEST, a.s.

5.     Vrácení zakoupených vratných palet bude umožněno ve lhůtě pro jejich vrácení pouze maloobchodním zákazníkům, a to i po uzavření prodejny. Nejpozději však do 30.6.2024.

Děkujeme za dosavadní spolupráci


V Nehvizdech dne 20.11.2023                                       

LEVINSKÝ PETR
obchodní ředitel