BEST - ESMERO ANTRACITOVÁ

Betonová dlažba BEST - ESMERO vytváří svými různě velkými a různě tvarovanými kameny imitaci žulových dlažebních kostek. Perfektně se tato dlažba hodí ke starým stavením i na náměstí a pěší zóny. Drobnější nepravidelné kameny jsou sice náročnější na pokládku, ale výsledek stojí za to.

Další parametry: BARVA: ANTRACITOVÁ
POVRCH: METROPOL
VÝŠKA: 6 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
991,00 Kč/m² vč. DPH (819,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Dlažba BEST – ESMERO je určená pro místa, kam osobní auta jezdí jen zřídka. Je ideální pro chodníky a pěší zóny. Při pokládce dlažba vytváří nepravidelnou skladbu s většími spárami. Větší spáry zapříčiní, že budete potřebovat o 10 – 20 % méně, než je skutečná výměra dlážděné plochy. 

Na vrstvě je celkem 104 různě tvarovaných kamenů, které nelze dodávat jednotlivě. Nejmenší možný odběr je 1 vrstva, dodané kameny se mohou tvarově lišit od výkresu skladby. Vybírat můžete z několika barevných variant v povrchu Metropol. Speciální technologie a receptura obsahující barevnou drť zaručí zdrsnění povrchu a tím i protiskluzové využití.

Vysoce pevnostní vibrolisovaná dvouvrstvá betonová dlažba zaručí mrazuvzdornost a odolnost působení chemických rozmrazovacích látek. Ošetření systémem QSAVE je navíc chrání před znečištěním a usnadňuje údržbu.

název skladebné rozměry počet množství hmotnost poznámka
  mm ks/vrstva m2 kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta vrstva paleta  
BEST - ESMERO 60 - - 104 0,70 8,40 90 1080 1 paleta = 12 vrstev

Mohlo by vás zajímat