S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - DNO DO KASKADY

Díky těmto plastovým prvkům vytvoříte betonový plot rozkvetlý překrásnými květinami. Plastová dna jsou určena pro betonové svahové prvky BEST - KASKADA I a BEST - KASKADA II. Nejlépe členitou zeď získáte, když oba tvary kombinujete. Rozkvetlá zeď vykouzlí příjemné zákoutí nebo promění pohled na rušnou ulici v dokonalou oázu klidu.

down Více informací
Cena za ks:
42,00 Kč/ks bez DPH
50,80 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Plastová dna vyrobéná přímo pro betonové prvky BEST - KASKADA jsou jednoduchým doplňkem, který Vám vytvoří plot či opěrnou zeď plnou květin.

Pro doplnění prvku BEST - KASKADA I (60x40 cm) potřebujete 3 kusy plastových den, pro prvek BEST - KASKADA II (40x30 cm) potřebujete 1 kus. Plastové dno vložíte do spodní části tvarovky a následně vyplníte tvarovky zeminou a osadíte květinami.

 

 

Technický list BEST - KASKADA
745 kB PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.