BEST - CHODNÍKOVÁ 300X300 COLORMIX BRILANT

Vybíráte dlažbu na terasu, balkón nebo na chodník kolem domku? Dlažba BEST – CHODNÍKOVÁ je ideálním řešením. Na výběr máte 3 velikosti čtvercových tvarů, které se jednoduše pokládají. Kromě velikosti si můžete vybrat i barvu. V nabídce máme přírodní barvu pro levné řešení stavby, nebo colormixy pro veselejší a zajímavější plochy.

Stejně jako ostatní betonové dlažby BEST je i chodníková dlažba mrazuvzdorná, hloubkově impregnovaná a zaručuje kvalitní betonovou plochu, která vydrží více jak 20 let.

Další parametry: BARVA: COLORMIX BRILANT
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 5 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
630,40 Kč/m² vč. DPH (521,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Betonovou dlažbu BEST – CHODNÍKOVÁ vyrábíme ve 3 rozměrech 30x30 cm, 40x40cm, 50x50 cm se stejnou výškou 5 cm. Tato dlažba je určena výhradně na pochozí plochy a při pokládce se nehutní vibrační deskou.

Kromě standardní pokládky na štěrkové podkladní vrstvy můžete pokládat dlažbu BEST – CHODNÍKOVÁ také na pryžové či plastové terče. Výhodou je měkký došlap, snadná rozebíratelnost a odtok vody vedený pod dlažbou.  

Dlažbu BEST – CHODNÍKOVÁ vyrábíme jako vysoce pevnostní dvouvrstvou vibrolisovanou betonovou dlažbu. Složení betonu splňuje normy ČSN EN 206-1 na mezní složení betonu pro stupeň vlivu prostředí XF4 (jedná se o nejvyšší třídu odolnosti proti chemickým rozmrazovacím prostředkům). Technologie a prvotřídní vstupní suroviny zaručí vysokou pevnost, nízkou obrusnost a dokonalou mrazuvzdornost.  Dlažba Vám vydrží více jak 20 let.

Dlažbu prodáváme na ucelené vrstvy či palety, není možné objednávat chodníkovou dlažbu na jednotlivé kusy.  

 

název výrobní rozměry množství na paletě množství na vrstvě spotřeba hmotnost tonáž max. do 24t
mm kg
  výška délka šířka ks ks ks/m² ks paleta palet
BEST - CHODNÍKOVÁ 50 300 300 144 12,96 12 11,11 10,10 1492 207,36 16

Mohlo by vás zajímat