BEST - BEATON ROVNÝ PŮLKA PŘÍRODNÍ

BEST – BEATON ROVNÝ je ideální druh zámkové dlažby pro plochy s požadavkem na hladký a rovný povrch. Nejčastěji se využívá pro zadláždění parkovišť před marktety, průmyslových ploch, chodníků či in-line dráhy. Tvar připomínající íčko má výhodu při pokládce – stále drží směr pokládky. Doplňující prvky BEST - BEATON KRAJ a BEST - BEATON PŮLKA s rovnou hranou oceníte pro čisté zakončení dlážděné plochy bez řezání.

Další parametry: BARVA: PŘÍRODNÍ
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 8 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
658,20 Kč/m² vč. DPH (544,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Zámková dlažba BEST – BEATON je vhodná pro pojezdové i pochozí plochy. Pokud vybíráte dlažbu s absolutně rovným povrchem a k tomu potřebujete použít zámkovou dlažbu, pak je BEST - BEATON ROVNÝ ideální dlažbou. Dlažba vytváří hladký rovný povrch a hodí se např. pro parkoviště před supermarkety nebo pro in-line dráhy.  

Dlažba je ošetřena systémem QSAVE proti nasákavosti a znečištění. Optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zaručí, že dlažba je odolná vůči obrusu a chemickým rozmrazovacím látkám, odolá vodě i nevlídnému počasí. Jako ostatní dlažby BEST je mrazuvzdorná a se zárukou kvality 20 let.

 

název skladebné rozměry počet množství spotřeba hmotnost poznámka
  mm ks/vrstva m2 ks/bm kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta   vrstva paleta  
BEST - BEATON rovný půlka 80 100 165 64 0,87 8,70

3,57

148 1480 bez zkosené horní hrany

 

Mohlo by vás zajímat