S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - BEATON ROVNÝ PŮLKA PŘÍRODNÍ

BEST – BEATON ROVNÝ je ideální druh zámkové dlažby pro plochy s požadavkem na hladký a rovný povrch. Nejčastěji se využívá pro zadláždění parkovišť před marktety, průmyslových ploch, chodníků či in-line dráhy. Tvar připomínající íčko má výhodu při pokládce – stále drží směr pokládky. Doplňující prvky BEST - BEATON KRAJ a BEST - BEATON PŮLKA s rovnou hranou oceníte pro čisté zakončení dlážděné plochy bez řezání.

down Více informací
BARVA:
PŘÍRODNÍ
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
8 cm
Cena za m²:
544,00 Kč/m² bez DPH
658,20 Kč/m² s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Zámková dlažba BEST – BEATON je vhodná pro pojezdové i pochozí plochy. Pokud vybíráte dlažbu s absolutně rovným povrchem a k tomu potřebujete použít zámkovou dlažbu, pak je BEST - BEATON ROVNÝ ideální dlažbou. Dlažba vytváří hladký rovný povrch a hodí se např. pro parkoviště před supermarkety nebo pro in-line dráhy.  

Dlažba je ošetřena systémem QSAVE proti nasákavosti a znečištění. Optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zaručí, že dlažba je odolná vůči obrusu a chemickým rozmrazovacím látkám, odolá vodě i nevlídnému počasí. Jako ostatní dlažby BEST je mrazuvzdorná a se zárukou kvality 20 let.

 

název skladebné rozměry počet množství spotřeba hmotnost poznámka
  mm ks/vrstva m2 ks/bm kg  
  výška délka šířka   vrstva paleta   vrstva paleta  
BEST - BEATON rovný půlka 80 100 165 64 0,87 8,70

3,57

148 1480 bez zkosené horní hrany

 

CERTIFIKÁT 060-049523 dlažební bloky ČSN EN 1338
308 kB PDF
Osvědčení pro stavbu BEST dlažba 1338
999 kB PDF
Technical datasheet BEST - BEATON EN
937 kB PDF
Technický list BEST - BEATON
720 kB PDF
prohlášení o vlastnostech č. 001-1338 BEST 1338 BETONOVE DLAZEBNI BLOKY
65 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Vzorové skladby BEST - BEATON
PDF
Návod na použití
PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.