S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BAZÉNOVÝ LEM ANTRACITOVÁ

Nové BAZÉNOVÉ LEMY jsou navrženy tak, aby vyřešily ukončení dlážděné plochy u bazénu. Jejich tvar je rovný, na konci bezpečně zaoblený a barevně dokonale ladí s okolní dlažbou BEST. Můžete vybírat lemy jednobarevné i v oblíbených odstínech colormix.  down Více informací
BARVA:
ANTRACITOVÁ
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
5 cm
Cena za ks:
227,00 Kč/ks bez DPH
274,70 Kč/ks s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
ks
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?
Vibrolisovaný bazénový lem, který lze dokonale zkombinovat s dlažbou BEST. Bazénové lemy se pokládají na mrazuvzdorné lepidlo a spáry se uzavřou silikonem. Díky zaoblené hraně se jedná o bezpečné zakončení dlážděné plochy u bazénu. 
Lemy jsou trvale impregnovány proti znečištění a pro zvýšení odolnosti povrchu proti chemickým rozmrazovacím látkám. Složení betonu splňuje normy ČSN EN 206 + A2 na mezní složení betonu pro stupeň vlivu prostředí XF4 (jedná se o nejvyšší třídu odolnosti proti chemickým rozmrazovacím látkám).
 
název skladebné rozměry (mm) množství (ks) hmotnost (kg)
výška délka šířka vrstva paleta ks paleta
 BEST - BAZÉNOVÝ LEM  50 1000 300 15 30 34 1020
Technical datasheet BEST - BAZENOVY-LEM EN
750 kB PDF
stavební technické osvědčení č. 060-053894 - bazénový lem
352 kB PDF
Návod na pokládku a manipulaci bazénových lemů
14 kB DOCX
Technický list BEST - BAZÉNOVÝ LEM
682 kB PDF
prohlášení o shodě - BEST BETONOVÝ BAZÉNOVÝ LEM
62 kB PDF
prodloužení stavebního technického osvědčení - č. 060-057651 BEST – BAZÉNOVÝ LEM
98 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.