S čím vám poradíme?

Hledaný výraz proleze všechny katogorie, produkty, dokumenty a články. Pokud znáte kód produktu, můžete rovnou nakoupit.

BEST - ALTEZO COLORMIX BRILANT

Reliéfní povrch připomínající břidlici na dlažbě BEST - ALTEZO dokonale dotvoří obytnou část vaší zahrady. Povrchová úprava v barevném provedení jakéhokoli colormixu dodá terase i chodníku přírodní vzhled. Skvěle se hodí na pochozí plochy k modernímu i tradičnímu domku.  down Více informací
BARVA:
COLORMIX BRILANT
POVRCH:
STANDARD
VÝŠKA:
6 cm
Cena za m²:
592,00 Kč/m² bez DPH
716,30 Kč/m² s DPH
Zjistit dostupnost

Skladová dostupnost

close
Zjišťuji dostupnost
 Kč bez DPH
 Kč s DPH
Technické informace
Dokumenty ke stažení
Potřebujete poradit?

Velkoformátová dlažba BEST – ALTEZO je vhodná pro plochy, kde chcete zamezit uklouznutí. Ideální k bazénům. Povrch této dlažby je reliéfní a jeho povrchová struktura připomíná přírodní břidlici. V nabídce je několik barev včetně žádaných colormixů a také několik druhů povrchových úprav. Nerovný povrch nemusí být vhodný všude, pokud nemáte na terase mohutný nábytek, mohl by být problém udržet stolek v naprosté rovině.

Mrazuvzdorná dlažba BEST – ALTEZO je jedna větší dlaždice, kterou je možné doplnit dlažbou BEST – ALTEA. I tato dlažba má povrch připomínající břidlici avšak oproti dlažbě BEST – ALTEZO se vyrábí v sestavě tří různě velkých kamenů.

Dlažba je vhodná pouze pro pochozí plochy. Pro pokládku velkých formátů jako je BEST – ALTEZO je důležité perfektně připravit podkladní vrstvy. Po položení dlažby nedoporučujeme používat vibrační desku. U dlažby BEST – ALTEZO můžete využít i pokládku na plastové nebo pryžové terče.

Vždy přitom pracujete s vysoce pevnostní vibrolisovanou dvouvrstvou betonovou dlažbou.Dlaždice jsou také mrazuvzdorné a odolávají působení chemických rozmrazovacích látek. Ošetření systémem QSAVE je navíc chrání před znečištěním a usnadňuje údržbu.

Vyberete si ze 2 povrchových úprav:

Standard

  • Hladký, dále neopracovaný povrch.
  • Nenasákavý.
  • Omezuje ulpívání povrchových nečistot a snadno jej vyčistíte.

Sametový

  • Vysoce elegantní povrch ošetřený hedvábným lakem.
  • Nenasákavý.
  • Omezuje ulpívání povrchových nečistot a snadno jej vyčistíte.
  • Povrchový lak je vytvrzený UV zářením, které zajistí stálou ochranu před znečištěním.
  • Použití povrchového laku zaručuje intenzivnější barvy.
název skladebné rozměry (mm) počet spotřeba množství (m2) hmotnost (kg) tonáž max. 24 t
výška délka šířka ks/vrstva ks/m2 vrstva paleta vrstva paleta ks palet m2
BEST - ALTEZO 60 560 420 4 4,25 0,94 11,28 120 1440 16 180,48
Technical datasheet BEST - ALTEZO EN
541 kB PDF
Osvědčení pro stavbu BEST desky 1339
221 kB PDF
CERTIFIKÁT 060-049527 velkoformátové a velkoplošné desky ČSN EN 1339
248 kB PDF
Technický list BEST - ALTEZO
726 kB PDF
prohlášení o vlastnostech č. 005-1339 BEST 1339 DLAŽBA speciální
64 kB PDF
CERTIFIKÁT ISO - 9001,14001,45001,50001
951 kB PDF
Návod na použití
PDF
Nevíte si rady s výběrem?
Máte v hlavě projekt ale nevíte, který z našich produktů bude pro vás nejvhodnější? Zkuste našeho průvodce výběrem – doporučíme vhodný materiál, povrchy a technické parametry.
Dřív než začnete stavět...
Jakou vybrat dlažbu nebo plot, který s vaším domem nejlépe ladí? Díky aplikacím BEST Visio to zvládnete hravě. Aplikace vám ukáží ideální dlažbu či plot přímo ve fotografii a zajistí správný výpočet potřebného množství materiálu.
Přijeďte si pro inspiraci
V každém z našich výrobních závodů najdete rozsáhlé venkovní i vnitřní vzorkovny, kde se můžete nechat inspirovat a důkladně si výrobky prohlédnout i osahat. Naši poradci se postarají, abyste při nákupu na nic důležitého nezapomněli.