BEST - AKVAGRAS ČERVENÁ

Vegetační dlažba BEST – AKVAGRAS je vyráběna v mnoha barvách a ve dvou výškách, proto se hodí nejen na chodníky, ale i příjezdové cesty nebo parkoviště. Uplatnění nalezne u rodinných domů i na veřejných prostranstvích. Výhodou zatravňovací dlažby je zajištění zpevněné plochy a zároveň zachování přirozeného odtoku vody.  

VÝŠKA
Další parametry: BARVA: ČERVENÁ
POVRCH: STANDARD

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
701,80 Kč/m² vč. DPH (580,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Moderní venkovní dlažba BEST – AKVAGRAS se vyrábí ve výšce 6 i 8 cm a proto ji můžete použít na chodníky i příjezdové cesty nebo parkovací stání pro auto.

Tradiční čtvercový tvar dlaždice BEST – AKVAGRAS je ze dvou stran opatřen 30 mm širokými distančníky, které zaručí přesnou pokládku a rovné spáry mezi dlažbou. V nabídce naleznete jednobarevné odstíny i žádané colormixy. A pokud chcete plochu kombinovat s klasickou dlažbou, doporučujeme zvolit dlažbu BEST – KARO, která má stejný tvar a rozměr.  

Dlažba je vyrobena z vysoce pevnostního vibrolisovaného betonu, kde optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zajišťuje maximální užitné vlastnosti dlažby. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná povětrnostním podmínkám. Neublíží jí ani voda, ani chemické rozmrazovací látky.

Dlažba je po dvou stranách opatřena distančními nálitky, které vytváří pravidelné 30 mm široké spáry mezi jednotlivými dlaždicemi.  Spáry je možné vysypat zeminou smíchanou s travním semenem, podíl zeleně činí 27,8 % plochy. Nezapomínejte ale na časté zalévání především v suchém a slunném počasí. Pokud se chcete zalévání vyhnout, můžete spáry vysypat drobnějším kamenivem. Tato varianta vypadá velmi pěkně a zároveň má vyšší vsakovací schopnost.

název

skladebné rozměry (mm)
 
počet
 
spotřeba množství (m2)
 
hmotnost (kg)
 
výška
 
délka
 
šířka
 
ks/vrstva
 
ks/m2 vrstva
 
paleta
 
vrstva
 
paleta
 
BEST - AKVAGRAS
 
60
 
170
 
170
 
24
 
25
 
0,96
 
11,52
 
104
 
1248
 
plocha včetně zatravněné části
 
60
 
200
 
200
 
BEST - AKVAGRAS
 
80
 
170
 
170
 
24
 
25
 
0,96
 
9,6
 
139,2
 
1392
 
plocha včetně zatravněné části
 
80
 
200
 
200
 

Mohlo by vás zajímat