BEST - AKVABRILA COLORMIX ARABICA

Zatravňovací dlažba BEST - AKVABRILA představuje novinku na českém trhu. Tvar je navržen tak, aby byl vhodný ke kombinaci i s jiným druhem dlažby, ideálně s dlažbou BEST - BRILA. Díky 3cm drážce, která protíná kámen přibližně v jedné třetině šířky, získáte zajímavou plochu s liniovými prvky. Dlažbě sluší zatravněné i kamennou drtí vysypané spáry.
Další parametry: BARVA: COLORMIX ARABICA
POVRCH: STANDARD
VÝŠKA: 8 cm

Zadejte množství

Zjistit dostupnost
Zjišťuji…

Cena za m²:
923,20 Kč/m² vč. DPH (763,00 Kč/m² bez DPH)
Výsledná cena:
 Kč vč. DPH ( Kč bez DPH)

Technické informace

Moderní venkovní dlažba BEST – AKVABRILA je vhodná na pochozí plochy, nedoporučuje se pokládat do míst, kde jezdí auta. Spáry, které dlažba vytváří, můžete vysypat drobným kamenivem nebo zeminou promíchanou s travním semenem. Nezapomínejte ale na časté zalévání především v suchém a slunném počasí. Pokud se chcete zalévání vyhnout, zvolte raději k vyspárování kamínky. I tato varianta vypadá velmi pěkně.

Dlažba je vyrobena z vysoce pevnostního vibrolisovaného betonu, kde optimální poměr vrchní nášlapné a spodní jádrové vrstvy betonu zajišťuje maximální užitné vlastnosti dlažby. Dlažba je mrazuvzdorná a odolná povětrnostním podmínkám. Neublíží jí ani voda, ani chemické rozmrazovací látky.  
 
název skladebné rozměry (mm) počet množství (m2) hmotnost (kg)
výška délka šířka ks/vrstva vrstva paleta vrstva paleta
 BEST - AKVABRILA 80 600 300 6 1,08 8,64 184 1472

Mohlo by vás zajímat